Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Alfheim Ylang Ylang Uçucu Yağı- 10 Ml

%10
Alfheim Aromaterapi Alfheim Ylang Ylang Uçucu Yağı- 10 Ml
En Geç 22-04-2024 Pazartesi kargoda
380,00₺
342,00₺
Vergiler Hariç: 285,00₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Ylang Ylang Yağı Nasıl Kullanılır?

Ylang Ylang yağı, cilt ve saç gençleştirici özellikleri ile cilt ve saç bakımında aromaterapik uygulamaların destekleyicisidir. Kuru cilt ve aknelerde cilde yardımcı olan ylang ylang yağı, saça faydaları ile saç bakımında sıklıkla tercih edilir. Kuru, kepekli ve kırılan saçların bakımında Alfheim Base Shampoo içerisine ekleyeceğiniz 5-10 damla ylang ylang uçucu yağı ile doğal ve etkili bir saç bakım rutini oluşturabilirsiniz.

İçindekiler

%100 Ylang Ylang Yağı (Cananga odorata)

Ylang Ylang Uçucu Yağı Faydaları

Ylang Ylang yağı faydaları ruhsal açıdan öne çıkar. Sıcaklık ve koruma duygularını ön plana çıkaran kokusu, ruh halini düzenleyerek sakinleştirir, gevşetici ve dengeleyici etki gösterir.

Ylang ylang yağı kokusu öforik ve afrodizyak etkilidir. Bu değerli yağın kullanımı ruh halini yükseltir. Çiçeğimsi, tatlı ve  balzamik kokusu ile yasemini andırır. Ylang yağı duyguların ortaya çıkmasını sağlayarak iletişimi güçlendirir. Ayrıca dinlendirici bir uykuya teşvik etmektedir.

Sinerjisi ile Uyumlu Yağlar

Portakal, greyfurt, bergamot, limon, yasemin ve sedir ağacı ile etkili sinerjik karışımlar oluşturabilirsiniz.

Ylang Ylang Uçucu Yağı Katkı Maddesi İçerir mi?

Saf uçucu yağlar, kimyasal katkı maddeleri içermemelidir. Alfheim Aromaterapi'den satın aldığınız tüm uçucu ve sabit yağlar, katkısız ve %100 doğaldır.

Saç Bakımında Ylang Ylang Uçucu Yağı Etkili midir?

Ylang Ylang yağı, saça faydaları açısından oldukça önemlidir. Özellikle kuru ve hassas saç derisi ile saç tellerini nemlendirerek ışıltı ve canlılık verir. Kepekli saçlarda saç derisini dengeleyerek arındırmada etkilidir. Kırılarak dökülen ve uzamayan saçları güçlendirir ve sağlıklı uzamasını sağlar.

Ylang Ylang Yağı Nerelerde Kullanılır?

Ylang ylang yağı özellikleri ile aromaterapi ve cilt bakım ürünlerinde sıklıkla tercih edilir. Saç ve cilt gençleştirici ylang ylang yağı, buhurdanlık ile birlikte atmosferinizi değiştirerek ruh halinizi yükseltir. Şehvet uyandırıcı etkisi ile afrodizyaktır.

Uyarılar: Sadece harici kullanım içindir. Çocuklardan uzak, serin ve kuru yerde kapağı kapalı olarak saklayınız. Çocuk ve hamileler kullanmadan önce sağlık profesyonellerine danışmalıdır.

Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.