Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍
  Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)

  Anda Heal

  Doğal İçeriğiyle Anda Heal Ürünleri Createrra’da!

  Sürdürülebilirliğe ve müşterilerinin sağlığına önem veren Createrra; Organik ve doğal bileşenler kullanılarak üretilen Anda Heal ürünlerini müşterilerine sunmaktadır.

  Anda Heal Ürünlerine Createrra fırsatlarıyla hemen ulaşabilirsiniz.

  Anda Heal Ürünleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

  • Ürünler; organik ve doğal bileşenlerden oluşur, %100 saf organik ve doğal uçucu yağlardan ve yenilebilir organik ve doğal soğuk sıkım sabit yağlardan üretilir. 

  • Paraben, SLES, SLS, sülfat, sentetik koku, sentetik boya, zararlı kimyasallar içermez. 

  • Üretim sürecinde kullanılan malzemeler doğa dostudur ve hayvanlar üzerinde test edilmezler.

  • Ürünler, GMP (İyi Üretim Uygulamaları) standartlarında üretilmektedirler.

  Anda Heal Ürünlerinin Özellikleri

  • Cruelty-Free: Ürünler hiçbir şekilde, hayvanlar üzerinde test edilmemektedir.  

  • Doğal Maddeler: Anda Heal ürünleri; organik ve doğal bileşenlerden oluşur. %100 saf organik ve doğal uçucu yağlardan ve yenilebilir organik ve doğal soğuk sıkım sabit yağlardan üretilir. Paraben, SLES, SLS, sülfat, sentetik koku, sentetik boya, zararlı kimyasallar içermez.

  • Doğa Dostu: Ürün ambalajları üretim süreci sırasında kullanılan malzemeler doğa dostudur.

  • El Emeği: Ürünlerin tamamı el yapımıdır. Seri üretim değildir.

  • Geri Dönüştürülebilir: Ürün ambalajları atık maddelerden üretilmiş, geri dönüştürülebilir ürünlerdir.

  Anda Heal Ürünleri Kullanımı

  • Anda Heal The Cream / Yüz Kremi: Cildinizi temizledikten sonra ürünü az miktarda yüzünüze ve boynunuza masaj yaparak uygulayınız. Doğal formülü sayesinde gözeneklerinize birikme yapmadan nemlendirir ve cildinizi besleyerek emilir.

  • Anda Heal Immortelle Cream / Yaşlanma Karşıtı Yüz Kremi: Cildinizi temizledikten sonra ürünü az miktarda yüzünüze ve boynunuza masaj yaparak uygulayınız. Doğal formülü sayesinde gözeneklerinize birikme yapmadan nemlendirir ve kırışıklık görünümünün azalmasına yardımcı olur.

  • Anda Heal The Serum / Yüz Serumu: Damlalık yardımıyla yüzünüze veya parmak uçlarınıza damlatarak temiz cildinize masaj ile uygulayınız

  • Anda Heal The Mist / Hyaluronik Tonik: Şişeyi yüzünüzden yarım kol mesafesinde tutup, gözlerinizi kapatın ve üç fıs uygulayın; Cildinizi canlandırmak ve kreminizin emilimini artırmak için temiz cilde krem uygulamadan önce kullanımı önerilir.

  • Anda Heal Rollers / Üç'lü Koklama Serisi: Burun kanallarınıza yaklaştırarak, nabız noktalarınıza hafifçe sürerek koklayınız. Gün içinde her ihtiyaç duyduğunuzda koklama yapmanız duygu durumunuzu olumlu yönde etkiler.

  • Anda Heal The Deo Women/Men Krem Deodorant: Koltuk altına parmak ucunuzla masaj yaparak dağıtınız. Ter bezlerinizi tıkamadan kokuyu engeller.

  • Anda Heal Lip And Cheek Balm / Renkli Dudak Ve Yanak Balmı: Ürünü dudaklarınıza ve yanaklarınıza az miktarda sürüp, parmak uçlarınızla dağıtabilirsiniz. Topraktan elde edilen pigment sayesinde cildi doğal renklendirir. 

  • Anda Heal The Handy / El Spreyi: Avuç içlerinize birkaç kez sıkarak, ellerinizi iyice ovuşturunuz. Antibakteriyel içeriği sayesinde elleriniz doğal yollarla dezenfekte eder, zararlı patojenleri uzaklaştırır.

  • Anda Heal Healing Body Oil / Onarıcı - Rahatlatıcı Masaj Yağı: İçerisinde birbiri ile sinerjik etkili olan yağlar sayesinde sakinleştirici formülünün yanı sıra kas ve eklem ağrılarında da rahatlatma özelliği taşır. Masaj yapılacak bölgeye uygulamak için elinize ihtiyacınız kadar pompa uygulayarak cildinize yedirin.   

  • Anda Heal Doğal At Kılı Fırça: Duştan önce, vücudunuzu ıslatmadan, aşağıdan yukarı, kalbe doğru orta baskı ile vücudunuzu uzunlamasına fırçalayın. Eklem bölgelerini (diz, dirsek, omuz, vb.) yuvarlak hareketlerle fırçalayınız.

  Anda Heal Ne Tür Ürünler Sunar?

  Anda Heal The Cream / Yüz Kremi

  https://www.createrra.com.tr/the-cream-yuz-kremi

  Anda Heal Immortelle Cream / Yaşlanma Karşıtı Yüz Kremi

  https://www.createrra.com.tr/immortelle-cream-yaslanma-karsiti-yuz-kremi

  Anda Heal The Serum / Yüz Serumu

  https://www.createrra.com.tr/the-serum-yuz-serumu

  Anda Heal The Mist / Hyaluronik Tonik

  https://www.createrra.com.tr/the-mist-hyaluronik-tonik

  Anda Heal Rollers / Üç'lü Koklama Serisi
  https://www.createrra.com.tr/rollers-uc-lu-koklama-serisi

  Anda Heal The Deo Women / Krem Deodorant
  https://www.createrra.com.tr/the-deo-women-krem-deodorant

  Anda Heal The Deo Men / Krem Deodorant

  https://www.createrra.com.tr/the-deo-men-krem-deodorant

  Anda Heal Lip And Cheek Balm / Renkli Dudak Ve Yanak Balmı

  https://www.createrra.com.tr/lip-and-cheek-balm-renkli-dudak-ve-yanak-balmi

  Anda Heal The Handy / El Spreyi

  https://www.createrra.com.tr/the-handy-el-spreyi

  Anda Heal Healing Body Oil / Onarıcı - Rahatlatıcı Masaj Yağı

  https://www.createrra.com.tr/healing-body-oil-onarici---rahatlatici-masaj-yagi

  Anda Heal Doğal At Kılı Fırça

  https://www.createrra.com.tr/dogal-at-kili-firca

  Anda Heal Ürünlerinin Faydaları Nelerdir?

  Bioten ürünleri, doğa dostu organik bileşenleri ile kişisel bakım ihtiyaçlarınız için son derece faydalı ürünlerdir. Kişisel bakım ihtiyacınız için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. 


  • Nemlendirme ve Besleme: Nemlendirici ve besleyici özelliklere sahip, Anda Heal cilt bakım ürünleri, cildi derinlemesine nemlendirerek cilt kuruluğunu önler. 

  • Cilt Tonunu Dengeleme: Yağlı ciltler için özel olarak formüle edilen ürünler, cilt tonunu dengeleyerek ciltte yağlılık sorunlarının önlenmesini sağlar.

  • Akne Kontrolü: Akneye yatkın ciltler için üretilen ürünler, sivilce oluşumunu azaltmaya yardımcı olur. Sağlıklı bir cilde sahip olmanızın yolunu açar.

  • Cilt Lekelerini Azaltma: Cilt lekelerini ve kusurlarını hafifletmeye yardımcı ürünler, daha homojen ve estetik bir cilt tonu sağlar.

  • Günümüzde pek çok tüketicinin karşılaştığı sorunlardan biri de ürünlerin kullanımı sonucu uzun vadede ciltte tahriş gibi yan etkilerle karşılaşma olasılığıdır. Anda Heal böyle bir sorunla karşılaşma ihtimalinizi düşünerek, ürün içeriğinde tamamen doğal bileşenler kullanmaktadır.