Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Lip And Cheek Balm / Renkli Dudak Ve Yanak Balmı

Anda Heal Lip And Cheek Balm / Renkli Dudak Ve Yanak Balmı
Marka : Anda Heal
En Geç 24-05-2024 Cuma kargoda
350,00₺
Vergiler Hariç: 291,67₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Anda Renkli Dudak ve Yanak Balmı, kuru, çatlamış, hassas ve neme ihtiyaç duyan dudakları ve yanakları onararak, nemlendirir ve hafif pembemsi doğal bir renk vererek cilde canlılık katar.

Kullanım Şekli:Ürünü dudaklarınıza ve yanaklarınıza az miktarda sürüp, parmak uçlarınızla dağıtabilirsiniz.. Topraktan elde edilen pigment sayesinde cildi doğal renklendirir. 

Uyarılar:Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz. Hamilelik esnasında kullanmadan önce doktorunuza danışınız. Serin, kuru ve ısıdan uzak bir ortamda, ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz. 

 

 

 

Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Zararsız Boyama:Satıcı, üründe veya parçalarında gerçekleştirilen boyama işleminin insana ve doğaya zarar vermeyeceğini kabul eder. Yani boya malzemesi çevreye duyarlıdır ve toksik kimyasallar içermemektedir.