Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Anti Aging Göz Serumu

Gaia Organic Anti Aging Göz Serumu
En Geç 17-06-2024 Pazartesi kargoda
127,12₺
Vergiler Hariç: 105,93₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Etken maddeleri:  Bulbine Frutescen yaprağı suyu, Baobab yağı , argan yağı, avokado özü, üzüm çekirdeği özü, kahve çekirdeği özü 

Kullanımı: Sabah ve/veya akşam 1 - 2 damla ürünü göz çevresine uygulayınız. 

Uyarı: Serin , ışık almayan yerde ve ağzı kapalı olarak saklayınız.

İçindekiler: Aqua, Adansonia Digitata Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Persea Gratissima Leaf Extract , Vitis Vinifera Leaf Extract, Glyceryl Oleate, Bulbine Frutescens Leaf Juice, Coffea Arabica Seed Extract, Glycerin, Glyceryl Caprylate , Xanthan Gum, Tocopherol, Camellia Sinensis Leaf Extract , Glyceryl Undecylenate

Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.