Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Artisan Strawberry Candy X 3 Pack

%23
Artisan Candy Artisan Strawberry Candy X 3 Pack
En Geç 22-05-2024 Çarşamba kargoda
294,00₺
225,00₺
Vergiler Hariç: 222,77₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Akide Şekeri İçindekiler: Pancar Şeker, GDO’suz mısır şurubu, İçme suyu, Doğal renklendirici, Doğal ve Doğala Özdeş Aroma, Krem Tartar (Fermente Üzüm Asidi) NET: 65 gr Raf Ömrü / TETT: Kapalı paket / Üretim tarihinden itibaren 6 aydır. Ambalaj açıldıktan sonra 7 gün içinde tüketilmelidir.

Sentetik aroma ve sentetik renklendirici içermez, GDO içermez. VEGAN tüketime uygundur. El yapımıdır.

Muhafaza Koşulları: Oda sıcaklığında, direkt güneş ışığına ve ısıya maruz bırakmadan, hava almayacak şekilde muhafaza ediniz. Yaz aylarında buzdolabında saklanması tavsiye edilir.* Ürün el yapımı olduğu için desen, boyut ve renk tonlarında farklılıklar olabilir.*

Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.