Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Aydınlatıcı Doğal Maske

%20
Rabenda Natural Aydınlatıcı Doğal Maske
En Geç 28-05-2024 Salı kargoda
581,89₺
465,51₺
Vergiler Hariç: 387,92₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Hedefi;
Haftalık olarak cildi onarmak ve bakım ihtiyacını gidermek. Özellikle içeriğindeki yeşil çay ile cildi onarım yapmak,gotu kolanın yenileyici etkisi ile cildi yenilemektir.Cildin haftalık detoks ihtiyacını karşılamaktır. 

Kullanımı ;
Maskenizden tam verim alabilmek için özellikle duştan sonra uygulama yapmanızı tavsiye ederiz. Özellikle duştan sonra önce cildinizi ıslatınız sonra maskenizden alıp cildinizin heryerine uygulayınız.Yaklaşık 10-15 Dk beklettikten sonra cildinizi durulayınız.Maske uygulamanızdan sonra cildinize nemlendirici uygulayınız.

İçindekiler ;
Yeşil kil,Yulaf Unu,Aspir yağı,Üzüm Çekirdeği Yağı,Yeşil Çay Özü,Gotu Kola Özü, Bitkisel İçerikli Emilatör,E Vitamini,Lavanta Uçucu yağı,Portakal Uçucu Yağı.

Ürünümüz 50 ml dir. 

Uyarılar:
Göz ile temas ettirmeyiniz. Göz ile temasında bol su ile yıkayınız.

Ürünümüz kapağı açılmadan üretim tarihinden itibaren 12 ay tazeliğini korur. Ancak kapağı açıldıktan sonra 6 ay içerisinde tüketilmesini tavsiye ederiz.

Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.