Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Eksfoliyan Doğal Peeling

%20
Rabenda Natural Eksfoliyan Doğal Peeling
En Geç 24-07-2024 Çarşamba kargoda
566,97₺
453,57₺
Vergiler Hariç: 377,98₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Cildinizin tam olarak nemlenmesi ve kusurlarından daha hızlı kurtulması için doğal peelinge şans verin.

Hedefi;
İçerisindeki doğal yağlar ve özler ile cildinizdeki ölü deriden nazik bir şekilde kurtulmanızı sağlar.Kullandığınız doğal içerikli bakım ürününüzün hızlı bir şekilde etkisini görmeniz için tasarlanmıştır. Nazik ve yumuşak yapısı ile tüm cilt tipleri için uygundur.

Kullanımı;
Temizlenmiş cildinizi önce ıslatınız,ardından üründen bir parça alıp cildinizin heryerine masaj yapınız. Masaj yaparken bastırmayınız. Daha sonra ılık su ile yıkayınız.

Uyarılar ;
Göz ile temas ettirmeyiniz. Göz ile temasında bol su ile yıkayınız.

İçindekiler;
Beyaz Şeker,Hindistan Cevizi Yağı,Hint Yağı,Aspir Yağı,Turuncu kil,E vitamini,Bitkisel İçerikli Emilgatör, Tatlı Portakal Uçucu Yağı.

Ürünümüz 50 ml dir. 

Ürünümüz kapağı açılmadan üretim tarihinden itibaren 12 ay tazeliğini korur. Ancak kapağı açıldıktan sonra 6 ay içerisinde tüketilmesini tavsiye ederiz.

Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.