Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Bambu Organizer 4 Bölmeli Kapaklı

%40
Omnia Design Shop Alaçatı Bambu Organizer 4 Bölmeli Kapaklı
En Geç 27-07-2024 Cumartesi kargoda
320,76₺
193,52₺
Vergiler Hariç: 175,93₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

BAMBU ORGANİZER

    ⁃    Organik ve doğa dostudur
    ⁃    Ekolojiktir
    ⁃    Sürdürülebilir
    ⁃    Anti alerjiktir
    ⁃    Bambu ağacından üretilmiştir
    ⁃    Uzun yıllar kullanıma uygundur
    ⁃    Güneş ışığından koruyunuz
    ⁃    Ilık su, yumuşak bir sünger ve mümkünse doğal deterjanlar kullanılmalıdır.
    ⁃    Çamaşır suyu kullanmayınız
    ⁃    Yıkandıktan sonra kurulanarak saklanması, ürünün kullanım ömrünü uzatacaktır.

NEDEN BAMBU ?
Porselen, çelik, plastik… Neredeyse tüm mutfak ürünleri, kullanım ömrünü doldurduklarında endüstriyel atık halini alırlar. Çöp olarak öğütülseler veya yeniden dönüşüme girseler de az ya da çok, çevreye zarar verirler.
Bambu ürünler ise tamamen doğaldır. Ağacın en ham halinden imal edilirler. Bu nedenle herhangi bir bambu ürün kullanım ömrünü doldurduğunda ait olduğu yere, doğaya geri döner. Bir ormanda ağaç dibine bırakılan bir bambu tabağın, o ormanın toprağına ve bitki örtüsüne etkisi, herhangi bir ağaçtan düşen dalın etkisi kadardır. Tabak şeklinde olsa da aslında ağacın kendisidir, diğer yapraklar ve dallar ile birlikte doğaya karışıp gider. Bambu işlendiğinde sağlam ürünler ortaya çıkmasını sağlayarak ahşap ürünlere sağlıklı alternatifler oluşturur. Bambu ormanları havayı en hızlı temizleyen ve dünyamıza en hızlı katkıda bulunan ormanlardır.

Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.