Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Bambu Pipet Mixed 10'lu Set

Gaias Store Bambu Pipet Mixed 10'lu Set
Marka : Gaias Store
En Geç 24-02-2024 Cumartesi kargoda
235,00₺
Vergiler Hariç: 195,83₺

Kuponlar

Üyelere Özel

50₺ indirim

Alt Limit: 300,00₺

guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Bambu pipetlerin genişliği bambu çubukların doğal genişliğine bağlı olarak 7mm - 10 mm arasında değişmektedir. Set içeriğinde karışık genişlikte bambu pipetler yer almaktadır.

Bambu Pipetler; topraklarımızı, okyanuslarımızı ve hayvanlarımızı yok eden tek kullanımlık plastik pipetlere alternatif doğa dostu bir üründür.

Zarif bambu pipetler, yeniden kullanılabilir, biyolojik olarak parçalanabilir ve %100 organiktir. Tek kullanımlık plastik pipetler ise neredeyse 6 milyar geri dönüştürülemez, tekrar kullanılamaz.

Bakımı kolaydır, kullanımdan hemen sonra ılık su ile yıkayabilir, iç yüzeyini ise temizleme fırçası yardımıyla ile temizleyebilirsiniz veya pipetlerinizi bir cam kavanoz içine alarak sıcak sirkeli su ile strelize edebilirsiniz.

Biyoçözünür, Yeniden Kullanılabilir, Vegan, Doğa Dostudur.

Menşei : Vietnam

Değişimin bir parçası ol.

#be the change

Zararsız Boyama:Satıcı, üründe veya parçalarında gerçekleştirilen boyama işleminin insana ve doğaya zarar vermeyeceğini kabul eder. Yani boya malzemesi çevreye duyarlıdır ve toksik kimyasallar içermemektedir.
Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.
Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
İleri Dönüştürülebilir :Satıcı bu ürünün veya ürüne ait malzemelerin normalde atık olarak sınıflandırılırken başka bir sektörün imalatında yan ürün olarak değerlendirildiğini kabul eder.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.