Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


The Muhm Spa - Banyo Tuzu

The Muhm The Muhm Spa - Banyo Tuzu
Marka : The Muhm
En Geç 18-06-2024 Salı kargoda
150,00₺
Vergiler Hariç: 125,00₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

THE MUhM Spa 
Rahatlatıcı Lavantalı Banyo Tuzu - 100 gr

Aromaterapik banyo tuzu vücudunuzun enerji akışını dengeler. Gün boyunca yorulan bedeninizi, ellerinizi ve ayaklarınızı dinlendirir ve rahatlatır. Vücudunuzda biriken negatif enerjiden arınmanızı sağlar ve sizi sakinleştirir. Aynı zamanda, ayak kokusu oluşumunu engeller. 

İçeriği: %100 doğal ölü deniz tuzu, lavanta yağı ve lavanta kuruları

Dilerseniz el ve ayak için dilerseniz pedikür ve manikür sularınızda ya da küvette tüm bedeniniz için kullanabilirsiniz.

Ellerde ve Ayaklarda Kullanımı: Ilık su ile doldurulmuş bir kabın içerisine THE MUhM Spa'dan bir tatlı kaşığı kadar ilave edin ve eritirin. Ellerinizi ya da ayaklarınızı 20 dakika bu karışımda bekletin.
Küvette Kullanımı: 35- 38 derecede su ile doldurulmuş bir küvetin içerisine THE MUhM SPA'dan 2 yemek kaşığı kadar ilave edin ve eritin. Başınız dışarıda olacak şekilde tüm bedeninizi 20 dakika bu karışımda bekletin. 

Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
Sıfır Atık:Satıcı, ürünün tedarik aşamasından üretim, paketleme ve lojistik gibi son aşamasına kadar her noktada sıfır atık olduğunu kabul eder.
Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Azaltılmış Karbon Salımı :Satıcı, üretimin tüm aşamalarında karbon ayak izini azaltmaya yönelik faaliyetlerde bulunduğunu kanıtlar.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.