Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Bath Bomb (Banyo Topu-Nem Bombası)

%3
D'LEO Bath Bomb (Banyo Topu-Nem Bombası)
Marka : D'LEO
En Geç 28-05-2024 Salı kargoda
150,00₺
145,00₺
Vergiler Hariç: 131,82₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

%100 Doğal yağlar ve mineraller içeren Banyo Topu

Ürünler doğal ve el yapımıdır.

İçeriğinde bulunan doğal bitki yağları, tuz ve mineraller sayesinde cildinizi yenileyen rahatlatıcı banyo topu.

Kullanım şekli: Banyo topunu ılık su dolu küvete ekleyin, köpürerek eriyen topun içinde bulunan bitki özlerinin ve tuzların suyu yumuşatmasını bekleyin. Cildinizi suyun arındırıcı etkisine bırakırken tazelenmenin keyfini çıkarın. %100 doğal özlerden oluştuğundan çocuklarınızın banyo zamanını eğlenceli hale getirebilirsiniz. El ayak bakımında da manikür pedikür suyunda da güvenle kullanabilirsiniz.

İçerir: Hint yağı, Lavanta Yağı, Lavanta Kurusu, İngiliz Tuzu ve mineraller

İçermez: Paraben,sls, alkol, kimyasal köpürtücüler

Ağırlık : Yaklaşık 50 gr

 Hindistan cevizi yağı, argan yağı, shea butter, epsom tuzu gibi cilde faydalı birçok yağ ve minerali içinde bulunduran vegan, helal, glütensiz, parabensiz, %100 doğal  banyo toplarıyla evde spa keyfinin tadını çıkarın, bakım yapın ve stresten uzaklaşın.
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.