Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Be You Sprey

Bach Flowers in Turkey Be You Sprey
En Geç 24-05-2024 Cuma kargoda
457,63₺
Vergiler Hariç: 381,36₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Cildinize sıkarak duygularınızı hızla değiştirmek istiyorsanız;

Dişil enerjinizi ortaya çıkarmak,

Kendinizi sevmek,

Sınırlarınızı belirlemek,

Başkaları için yaşamaktan vazgeçip kendi hayatınızın başrolü olmak istiyorsanız,

Be You sprey ile hayatınızı dönüştürmek sizin elinizde!

Bach Çiçekleri özleri ve çiçeksi feminen kokusuyla bu karışım kendi dişil enerjinize,

yaratıcılığınıza güvenmek için size güç verecek.


Kadınım. İç sesimi dinliyorum. Sınırları ben belirliyorum.


İÇİNDEKİLER: Alcohol Denat., Aqua, Rosa Damascena Flower Water, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Cananga Odorata Flower Oil, Pogostemon Cablin Leaf Oil, Centaurium Erythraea Flower Extract, Ceratostigma Willmottianum Flower Extract, Larix Decidua Flower Extract


UYGULAMA: “Herlindes Flower Power Sprey’i kullanmadan önce şişeyi çalkalayın. Gün içerisinde ihtiyaç duyduğunuz sıklıkta ve istediğiniz kadar cilt yüzeylerine sıkarak kullanabilirsiniz.”

Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Sıfır Atık:Satıcı, ürünün tedarik aşamasından üretim, paketleme ve lojistik gibi son aşamasına kadar her noktada sıfır atık olduğunu kabul eder.