Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Bhava Cosmetics Göz Çevresi Tazeleyici Balsam 20 Ml

Bhava Cosmetics Bhava Cosmetics Göz Çevresi Tazeleyici Balsam 20 Ml
En Geç 23-05-2024 Perşembe kargoda
299,00₺
Vergiler Hariç: 249,17₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Tazeleyici Balsam, bitkisel içeriğiyle göz çevresinin aydınlanmasında yorgunluk izlerinin giderilmesinde yardımcı olur. Etkili nemlendirme sağlar. İçerisindeki üzüm çekirdeği yağı antioksidan özelliği ile ciltteki ince çizgileri önlemeye yardımcı olur. Tazeleyici balsam, göz çevresinin sıkılaşmasını sağlar, günün fiziksel ve zihinsel yorgunluk izlerini silmek için etkili bir katkı sağlar.

 

İÇİNDEKİLER:

Shea Butter, Üzüm Çekirdeği Yağı, Badem Yağı, E vitamini, Hint yağı.

 

KULLANIMI:

Parmak uçlarınızla göz çevresine hafif tampon dokunuşlarla uygulayınız. En iyi sonuçlar için cildin dış faktörlere en az maruz kaldığı ve hücresel yenilenmeye en yatkın olduğu akşam saatlerinde uygulayınız.

 

 

El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.