Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Bhava Cosmetics Gül Doğal Sabunu (Sıkılaştırıcı) 80-100 Gr

Bhava Cosmetics Bhava Cosmetics Gül Doğal Sabunu (Sıkılaştırıcı) 80-100 Gr
En Geç 23-05-2024 Perşembe kargoda
150,00₺
Vergiler Hariç: 136,36₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Doğal gül suyu , gül yaprakları ve içeriğindeki bitkisel yağlar sayesinde cildinizi temizlemeye ve nemlendirmeye yardımcı olur. Cildiniz düzenli kullanım sonrası daha dinç ve canlı görünür. Tüm cilt tipleri için uygundur. Gül suyu yatıştırıcı, iyileştirici, antibakteriyel ve antiseptik özelliklere sahiptir.

İÇERİĞİ:

Hindistan cevizi yağı, Palm yağı, Shea Butter, Üzüm çekirdeği yağ, Argan yağı, Gül suyu, Gül yaprakları, Kakao yağı, Zeytinyağı, aktif karbon, sodyum hidroksit ( NaOH), su.

KULLANIMI:Yüzünüzü ılık su le yıkayınız. Gül sabununu elinizin arasına alıp iyice köpürtünüz oluşan köpüğü yüzünüze sürünüz ve 1-2 dakika boyunca yüzünüzü bu köpükle ovunuz. 5-10 dakika yüzde masaj yaparak bekletiniz. Son olarak yüzünüzü bol, ılık su ile durulayınız.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.