Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Bhava Cosmetics Hyaluronik Asit & Collegen Destekli Yaşlanma Karşıtı Yenileyici Serum 20 Ml

Bhava Cosmetics Bhava Cosmetics Hyaluronik Asit & Collegen Destekli Yaşlanma Karşıtı Yenileyici Serum 20 Ml
En Geç 23-05-2024 Perşembe kargoda
380,00₺
Vergiler Hariç: 316,67₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Hyaluronik asit & collagen serumu cilt sağlığı ve güzelliğinin en etkin maddesi olan hyaluronik asit; nemli, canlı ve daha genç bir görünümün en önemli destekçisidir. Kendi ağırlığının bin katına kadar su tutabilme özelliği ile cilt üzerinde doku nemliliğini sağlar. İçerisindeki collagen  ince çizgi oluşumunun önlenmesine yardımcı olur. canlandırıcı antioksidan özelliklere sahip üzüm çekirdeği yağı, shea butter yağı bu özel kremi zenginleştiren diğer bileşenler olarak cildi dış etkenlere karşı korur , cilde canlılık ışıltı sağlar. Ölmez çiçek özü, Antioksidan özellikli organik içeriği ile düzenli kullanımda yaşlılık izlerini minimize eder . Genç kalma sırrı olarak bilinir. Bhava kozmetik ürünleri bitkisel hammaddelerle ve % 100 saf uçucu yağlar ile formüle edilir. Ürünlerimizin tamamı dermatolojik olarak test edilmiştir.

Kullanımı:

Cildinizi temizledikten sonra , yeterli miktarda serumu yer çekiminin aksine cildinize masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Cilt tarafından emilene kadar bekleyiniz.

İçindekiler:

Collagen, Hyarulonik Asi, Coco Coprylate, E vitamini, Shea Butter, Üzüm Çekirdeği Yağı, Zeytinyağı, Jojoba Yağı, Aspir Yağı, Ölmez Otu uçucu yağı.

Uyarılar :

Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Göz ile temasından kaçınınız, temas halinde bol su ile yıkayınız. Oda sıcaklığında, direkt güneş ışığından uzakta saklayınız.

Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.