Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Black Crop

Voiterra Black Crop
Marka : Voiterra
En Geç 16-07-2024 Salı kargoda
249,00₺
Vergiler Hariç: 246,53₺

Mevcut Seçenekler:

guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
Türkiye'nin yüksek kaliteli organik pamuğundan üretilmiş crop t-shirtler dolabınızın uzun ömürlü ve uyumlu bir parçası olmaya hazır. Yumuşacık ve içinizi ısıtan kumaşı sayesinde serin günlerde yapacağınız zamansız kombinleriniz ile uyumlu. %100 GOTS Sertifikalı Organik Pamuk Karbon Nötr Ürün Göğüste nakış işleme detaylı logo
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.
Azaltılmış Karbon Salımı:Satıcı, üretimin tüm aşamalarında karbon ayak izini azaltmaya yönelik faaliyetlerde bulunduğunu kanıtlar.