Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Navy Blazer V Yaka T-Shirt

Voiterra Navy Blazer V Yaka T-Shirt
Marka : Voiterra
En Geç 22-04-2024 Pazartesi kargoda
233,24₺
Vergiler Hariç: 212,04₺

Mevcut Seçenekler:

guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
Türkiye'nin yüksek kaliteli organik pamuğundan üretilmiş V yaka t-shirtler dolabınızın uzun ömürlü ve uyumlu bir parçası olmaya hazır. Yumuşacık ve içinizi ısıtan kumaşı sayesinde serin günlerde yapacağınız zamansız kombinleriniz ile uyumlu. %100 GOTS Sertifikalı Organik Pamuk Karbon Nötr Ürün Göğüste nakış işleme detaylı ikon
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Azaltılmış Karbon Salımı :Satıcı, üretimin tüm aşamalarında karbon ayak izini azaltmaya yönelik faaliyetlerde bulunduğunu kanıtlar.
Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.