Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Bright Kil Maskesi Yağlı Ve Lekelenmeye Eğilimli Ciltler

Root Aromaterapi Bright Kil Maskesi Yağlı Ve Lekelenmeye Eğilimli Ciltler
En Geç 22-04-2024 Pazartesi kargoda
350,00₺
Vergiler Hariç: 291,67₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Montmorillonite tüm killer gibi gözenek temizleyici özelliğinin yanı sıra yüksek yağ emici özelliği ile ön plana çıkan bir kil türüdür. Bu da onu yağlı ve akneye eğilimli ciltler için vazgeçilmez bir içerik yapar! Bunun yanı sıra içeriğindeki silika sayesinde cilt bariyerindeki bağların korunmasını destekleyerek kolajen üretimini arttırması montmorillonitein bir diğer faydasıdır.

Illite çok iyi emici özellikleri olmasının yanı sıra tahriş olmuş ciltleri rahatlatma özelliği taşıyan bir kil türüdür. Gözeneklerdeki kirleri ve ciltteki ölü derileri temizlemeye yardımcı olurken, cilt tonunun eşitlenmesini ve cildin sıkılaşmasını destekler.

Kaolin en sık kullanılan kil türlerinden biridir. Ciltteki fazla sebumun emilmesini sağlayarak gözeneklerin tıkanmasını engeller. Ve bunu cildi neredeyse hiç tahriş etmeden yapar! 

Biberiye yaprağı tozu içeriğindeki rosmarinik asit sayesinde cildinizi yatıştırmaya yardımcı olur.

Antik Çin mirasından kalan mucizevi içerik ginkgo yaprağı tozunun antienflamatuvar etkisi ile cildinizi akne oluşumuna karşı korur ve cildinizin yağ,kir gibi gözenek tıkayan çevresel faktörlerden arınmasını destekler. Bunların yanı sıra yaşlanma karşıtı etkisi olduğu da yapılan çalışmalar ile kanıtlanmıştır. 

Portakal kabuğu tozu içeriğindeki c vitamini ve sitrik asit sayesinde cildinizin doğal olarak ışıltı kazanmasına yardımcı olur. Yağlı ve akneye eğilimli ciltler için harika bir içeriktir.

İçindekiler : Montmorillonite, Illite, Kaolin, Biberiye Yaprağı Tozu , Gingko Yaprağı Tozu, Portakal Kabuğu tozu

Kullanım Talimatı : Cildinizi arındırmak, aydınlatmak ve derinlemesine temizlemek için kullanabilirsiniz. 1 birim kil karışımını 2 birim su ile karıştırarak macun haline getiriniz. Temizlediğiniz cildinize taze hazırlanmış olarak uygulayınız. Kuruduktan sonra su ile yıkayarak temizleyiniz.Haftada 1-2 defa uygulayabilirsiniz.

Uyarılar : Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı serin, kuru, güneş ışığından uzak bir yerde, ağzı sıkıca kapalı olarak saklayınız. Göz ile temasından kaçınınız. 

Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.