Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Carroten Gold Shimmer Tanning Spf'siz Altın Işıltılı Bronzlaştırıcı Güneş Jeli 150Ml

%15
Carroten Carroten Gold Shimmer Tanning Spf'siz Altın Işıltılı Bronzlaştırıcı Güneş Jeli 150Ml
Marka : Carroten
995,00₺
849,90₺
Vergiler Hariç: 708,25₺

Diğer Satıcılar

guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz


Altın Yoğun Bronzlaşma Jelimiz, güçlü bronzlaşma yağları karışımı ve gelişmiş yoğun bronzlaşma sistemi sayesinde olağanüstü, anında bronzlaşma sonucu sunar.

Susam yağı ve aynısefa özünün nemlendirici gücünü ışıltılı incilerle birleştiren Altın Yoğun Bronzlaşma Jeli, bronzlaşma sürecini hızlandırarak derin, zengin, güneşte öpülmüş bir ışıltı sunar.

İÇİNDEKİLER
Kaprilik/Kaprik Trigliserit, Petrolatum, Parafin Sıvısı, İzopropil Miristat, Stearalkonyum Hektorit, Propilen Glikol, C30-45 Alkil Metikon, Sorbitan Seskioleat, Heksil Laurat, Etilheksil Metoksisinnamat, Propilen Karbonat, Parfüm, Helianthus Annuus Tohumu Yağı, Alkanna Tinctoria Kökü Ekstresi, Aynısefa Officinalis Çiçek Ekstraktı, Tagetes Erecta Çiçek Ekstraktı, Oleoil Tirozin, Butilen Glikol, Oleik Asit, Juglans Regia Kabuk Ekstraktı, Cocos Nucifera Yağı, Sesamum Indicum Tohumu Yağı, Krameria Triandra Kök Ekstraktı, Arachis Hypogaea Yağı, Daucus Carota Ekstraktı, İzopropil Miristat, Beta- Karoten, Tokoferol, Dietilamino Hidroksibenzoil Heksil Benzoat, Oktokrilen, Butil Metoksidimenzoilmetan, Bisabolol, Tokoferil Asetat, Pantenil Triasetat, Propilparaben, Bht, Mika, Alfa İzometil İyonon, Kumarin, Ci 77891, Ci 77491, Ci 26100, Ci 60725, Ci 47000 .
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.