Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Chag Ceket

Heartish Chag Ceket
Marka : Heartish
En Geç 29-05-2024 Çarşamba kargoda
1.424,91₺
Vergiler Hariç: 1.295,37₺

Mevcut Seçenekler:

guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Bu Ürünün üretiminde 11 Kadın İstihdamı Sağlanmıştır.

Yalnızca Kuru Temizleme için Uygundur.

1 ve 2 Bedenden Oluşmaktadır.

1 Beden S/M 2 Beden L/XL İçin Uygundur.

Sınırlı Sayıda Üretilmiştir.

Cinsiyetsizdir.

Kumaş Özellikleri:

Yünün basınç etkisiyle sıkıştırılmasıyla keçe yapılır. Keçe, atkı ve çözgü içermemesi nedeniyle çok iyi bir yalıtkandır. Isı, ışık, nem, ses, radyasyon ve elektriği geçirmez. Yün ve keçe terletmez, teri emer, ısıyı dengeleyicidir. Alerjik değildir ve alerjik ortamların oluşmasına fırsat vermez. Bit, pire, karınca, akrep, yılan ve bir çok haşarat yüne yanaşamaz.

*Paketlemede kullanılan çanta %100 pamuk ve geri dönüşüme uygun üretilmiştir. Dilediğiniz varyasyonda kullanabilir; hayatınıza dahil edebilirsiniz.

Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.