Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Cubus Porselen Karaf Seti-3

Butiko Seramik Cubus Porselen Karaf Seti-3
En Geç 29-05-2024 Çarşamba kargoda
834,00₺
Vergiler Hariç: 695,00₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Ürünlerimiz tamamen  el yapımı olduğu için renklerde hafif ton farklılıkları ve formda minimal deformasyonlar oluşabilir.

Sağlığa uygun hammaddeler ile üretilmiştir. Porselen ve seramik ürünlerimiz soğuk ve sıcak gıda kullanımına uygundur.

Ürünlerimiz 1000 derece  bisküvi ve 1200 derece sırlı pişirim ile hazır hale getirilmektedir.

Ürünlerimiz bulaşık makinesinde yıkanabilir, mikrodalgada kullanılabilir. Ancak el yapımı ürünlerin kullanım ömrünü artırabilmek için elde yıkanması tavsiye edilir.

 

El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.