Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


D'leo Big Coconut Soya Mum Aromaterapik

%8
D'LEO D'leo Big Coconut Soya Mum Aromaterapik
Marka : D'LEO
En Geç 24-02-2024 Cumartesi kargoda
380,00₺
350,00₺
Vergiler Hariç: 296,61₺

Kuponlar

Üyelere Özel

50₺ indirim

Alt Limit: 300,00₺

guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

D'leo Big Coconut serisi, sizin için özel olarak tasarlanan doğal hindistan cevizi kabuklarına,elde döküm yapılarak, aromaterapik uçucu yağlar ile zenginleştirilmiş %100 doğal soya mumudur. Soya mumunuzun yanarken şömine hissi yaratması için özel ahşap gül ağacından üretilen fitil tercih edilmiştir. Mumunuzdan en iyi performansı alabilmeniz için yakma sürenizin 2-3 saat olmasını ve içinde oluşan havuzun kaba ulaşmasına dikkat etmenizi öneririz.

Mumunuzu muhafaza ederken yüksek sıcaklığa maruz kalmamasına dikkat ediniz. Ahşap fitili her yakış öncesi mantarlaşan kısmını 0,5 cm boyutunda kısaltınız. Çocukların ve evcil dostlarınızın ulaşamayacağı bir yerde yaktığınızdan emin olunuz. Mumunuzu ateşe duyarlı nesnelerin uzağında yakınız. Mumunuzu uzun süreli kullanmak için her yakışınızda yakma sürenizin yaklaşık 2 saat olmasına ve mum havuzunuzun tamamen erimiş olmasına özen gösteriniz. Mumunuzun seyiyesi 1/4 seviyesine ulaştığında mumunuzu yakmaya devam etmeyiniz. Eriyen kısmı masaj yağı olarak kullanabilirsiniz.

  • Soya mum gramajı :~400gr.
  • Ürün gramajı : ~460gr.
  • Hindistan cevizi boyutları : ~14 cm çap , ~6cm yükseklik
  • Ahşap fitil :Gül ağacı 
  • Aromaterapik uçucu yağ :Lavanta, limon, portakal
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
Sıfır Atık:Satıcı, ürünün tedarik aşamasından üretim, paketleme ve lojistik gibi son aşamasına kadar her noktada sıfır atık olduğunu kabul eder.
Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.