Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Dark Sky Stonware Mug

Fibi Natural Dark Sky Stonware Mug
En Geç 17-06-2024 Pazartesi kargoda
335,59₺
Vergiler Hariç: 279,66₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

El yapımı, "Dark Sky" stonware kupası konfor ve güzellik düşünülerek tasarlanmıştır. Ergonomik şekli ve hassas kaplaması,her mutfağa mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Bu güzel tasarımlı kupa ile en sevdiğiniz espressonun, kahvelerin tadını çıkarın. Fibi Natural stoneware ürünlerinin temizlenmesi kolaydır ve çizilmeye karşı dayanıklıdır.

  • Tamamen el yapımı, tornada şekillendirilmiştir. 1200 C de yüksek ısıda pişirim yapılmıştır.
  • Stoneware ürünlerimiz bulaşık makinesinde yıkanabilirken, sürekli bulaşık yıkamak zamanla renk solmasına neden olabilir, bu nedenle düşük sıcaklıklarda ve sıvı deterjanlar kullanmanızı öneririz.Elde yıkamayı ve yumuşak bir bezle kurulamayı öneririz.
  • Seramiklerimiz ayrıca yiyecekleri pişirmek, yeniden ısıtmak için mikrodalgada kullanıma uygundur ancak ani sıcaklık değişikliklerine maruz kaldığında çatlayabileceğini unutmayın.
  • Çok sıcaktan çok soğuğa termal şoka maruz bırakmayın.
  • Kupalar 6 cm yükseklik ve 7 cm ağız çapına sahiptir.
  • Ortalama 220 ml ölçüsündedir.
Zararsız Boyama:Satıcı, üründe veya parçalarında gerçekleştirilen boyama işleminin insana ve doğaya zarar vermeyeceğini kabul eder. Yani boya malzemesi çevreye duyarlıdır ve toksik kimyasallar içermemektedir.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.