Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Delmor Lime Plaj Havlusu

Green Petition Delmor Lime Plaj Havlusu
1.050,00₺
Vergiler Hariç: 954,55₺

Kuponlar

Üyelere Özel

50₺ indirim

Alt Limit: 300,00₺

guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Green Petition geri dönüştürülmüş Delmor Lime plaj havlusu, kumsalda kullanılmaya uygun bir yapıya sahip olacak şekilde üretildiği için pratiklik sunar. Bir tarafı suya, diğer tarafı ise kuma temas etmesi için geliştirilmiştir. Hızlı kuruyan, kum tutmayan, hafif ve emici bu plaj havlusu, %100 geri dönüştürülmüş malzemeden üretildiği için dikkat çeker. Renk ve tasarım açısından şık ama sade bir tarz yaratan Delmor Lime, yumuşak dokusu sayesinde cildinizin tahriş olmasını engeller. Kişilerin kusursuz bir plaj deneyimi yaşayabilmesine yardımcı olabilmek adına üretilen bu ürün, özel bir çantaya da sahiptir.

Delmor Lime Plaj Havlusu Nasıl Üretilmiştir?

Delmor Lime plaj havlusunun üretim süreci, ürünün tarzını ve Green Petition markasının kimliğini yansıtır. Üretiminde pamuk ve plastik atıkların kullanıldığı bu model, çevreye duyarlı yapısı sayesinde kişilerin favorileri arasında yer alır. Yaz aylarında yanınızdan ayırmayacağınız, plastik atıktan üretilmiş Delmor Lime plaj havlusu, boyasız olduğu için gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir üründür. Havlu herhangi bir boyama işleminden geçmediği için kimyasal madde içermez ve hiçbir canlının sağlığını olumsuz etkilemez.

Ürünün üretim sürecinde %30’u geri dönüştürülmüş plastikten, %70’i ise geri dönüştürülmüş pamuktan oluşan bir malzeme grubu kullanılır. Bu materyaller, kullanılmış plastik şişelerden ve atık tişörtlerden elde edilir. Her bir Delmor Lime plaj havlusu için 10 adet kullanılmış plastik şişe, polyester iplik hâline gelecek şekilde geri dönüştürülür. Aynı şekilde ürünün bir adedi için tam olarak 5 adet atık tişört geri dönüştürülür ve elde edilen pamuk iplikler havlunun renkli kısımlarını meydana getirmek için kullanılır. Bunlara ek olarak her bir plaj havlusunun çevreye duyarlı üretimi sayesinde 5000 litre (1320.9 gal) temiz sudan tasarruf edilir. 

Delmor Lime Plaj Havlusu Hızlı Kurur Mu?

Delmor Lime, yeşil ve ekrunun mükemmel uyumu ile dikkatleri üzerine çeker. Ürünün öne çıkan bir başka özelliği de hızlı kurumasıdır. Oldukça kısa bir süre içerisinde kuruyan bu plaj havlusu, üst üste birden fazla kez kolaylıkla kullanılabilir. Klasik bir plaj havlusu ile karşılaştırıldığında farkını gösteren bu model, %50 oranında daha kısa bir kuruma süresine sahiptir. 

Hızlı kuruyan Delmor Lime plaj havlusu, hijyenik bir üründür. Havlunun her iki yüzü farklı özelliklere sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Bir yüzü yumuşak dokulu ve cilt dostudur. Diğer tarafı ise kuma karşı direnç gösterir. Bu sayede havlunuzu gönül rahatlığı ile kumların üzerine serebilirsiniz.

Delmor Lime Plaj Havlusunun Su Emme Gücü Yüksek Midir?

Green Petition Delmor Lime plaj havlusu, ıslak vücut üzerinde kullanılabilecek en ideal ürünlerden bir tanesidir. Havlunun emme gücü günlük kullanım için oldukça yeterlidir. Ürün, geri dönüştürülmüş olduğu için yüksek miktarda sıvıyı emmez. Bununla birlikte plaj kullanımı ve banyolar için idealdir. Ürünün makul boyutlara sahip olması ise vücudun tüm kıvrımlarını tamamen sarabilmesine olanak tanır. Bu model, 100 x 180 cm (40” x 70”) ölçülerine sahip olacak şekilde üretilmiştir. 

Buna ek olarak hafif bir yapıya sahiptir. Bu nedenle taşıma esnasında da kullanımı oldukça kolaydır. Öte yandan söz konusu ürünün ağırlığı sadece 320 gramdır. Bu sayede her yere kolaylıkla taşınabilir. Bu havlu kısa sürede vücut üzerindeki sıvıları emmesine rağmen uzun süre boyunca nemli kalmaz. Bu sayede plaj keyfiniz esnasında konforlu bir biçimde vakit geçirebilirsiniz.

Delmor Lime Plaj Havlusu Nasıl Kullanılır?

Sahip olduğu tüm özellikler ile size kolaylık sunan Delmor Lime plaj havlusu, paketi ve ambalajıyla da fark yaratır. Ürünün paketi, geri dönüştürülmüş materyallerden üretilmiştir. Bu çevre dostu çanta sayesinde plaj havlunuzu tatiliniz boyunca istediğiniz yere, kolay bir şekilde götürebilirsiniz. 

Aynı zamanda ürünü güvenli bir biçimde muhafaza edebilmenizi sağlayan 32 x 18 cm boyutlarındaki bu çanta oldukça kullanışlıdır. Söz konusu havlu İhtiyaç hâlinde tek hamlede çantasından çıkarılarak kullanılabilir. Bu şık aksesuarın içerisine yerleştirilerek paketlenen Delmor Lime, ayrıca FSC sertifikalı bir karton kutu ile gönderilir. Bu kutu; çevreye duyarlı, geri dönüştürülebilir ve gübrelenebilir bir yapıdadır. 

Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Zararsız Boyama:Satıcı, üründe veya parçalarında gerçekleştirilen boyama işleminin insana ve doğaya zarar vermeyeceğini kabul eder. Yani boya malzemesi çevreye duyarlıdır ve toksik kimyasallar içermemektedir.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Geri Dönüştürülmüş :Satıcı bu ürünün veya ona ait malzemelerin daha önce kullanılmış bir materyalden geri dönüştürüldüğünü kabul eder.
Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.