Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Delmor Ochre Plaj Havlusu

Green Petition Delmor Ochre Plaj Havlusu
1.050,00₺
Vergiler Hariç: 954,55₺

Kuponlar

Üyelere Özel

50₺ indirim

Alt Limit: 300,00₺

guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Green Petition geri dönüştürülmüş Delmor Ochre plaj havlusu, özel yapısı ve üstün performansı sayesinde ihtiyaçlarınızı verimli bir şekilde karşılar. Çevre dostu bir ürün olduğu için gönül rahatlığıyla kullanabilir, doğa için de faydalı bir eylem gerçekleştirebilirsiniz. Kullanım kolaylığı sunması sebebiyle plaj deneyiminizi daha keyifli hâle getirebilecek olan bu ürün, çift taraflı yapısı ile kumsallara uyum sağlar. Yüksek emme gücü ve kum tutmama gibi özellikleri ise işlerinizi kolaylaştırır. Her açıdan çevreye duyarlı olan Delmor Ochre’nin paketi de geri dönüştürülmüş materyaller kullanılarak üretilmiştir. 

Delmor Ochre Plaj Havlusunun Özellikleri Nelerdir?

Boyutlarından rengine kadar her bir detayı özenle tasarlanmış olan Delmor Ochre plaj havlusu, sahip olduğu özellikler sayesinde dikkat çeken bir üründür. Bu eşyanın en önemli özelliklerinden biri, iki yüzünün de farklı bir işleve sahip olmasıdır. Havlunun bir tarafı vücut, diğeri ise kumsal için tasarlanmıştır. Vücut için kullanılan yüz, son derece yumuşak bir dokuya sahiptir. Kumsalda zemine temas edecek taraf ise kum tutmayan yapısı sayesinde havlunun her zaman hijyenik kalmasına yardımcı olur. Ürünün öne çıkan diğer özellikleri ise şu şekilde sıralanabilir:

  • Çevreye duyarlı üretim süreci
  • Sürdürülebilir ürün yapısı
  • Boya ve kimyasal içermeyen materyaller
  • Hızlı kuruyan ve kum tutmayan yapı
  • Vintage çizgili tasarım

Delmor Ochre plaj havlusunun ölçüleri 100 x 180 cm (40” x 70”) olarak belirlenmiştir. Bu ölçüler sayesinde mükemmel boyutlara sahip olan ürün, hafif yapısı ile de konforlu bir kullanım sunar. Sadece 320 gr/m² ağırlığı bulunur ve ıslandığında ağırlığı çok artmaz. Vintage tarzı yansıtan çizgili tasarım ile turuncu ve beyaz renk tonları şık bir görünüm yaratır. Plajların sıcak ortamına kolayca uyum sağlayan bu model, dikkatleri üzerine çekme konusunda da başarılıdır. 

Delmor Ochre Plaj Havlusu Nasıl Üretilmiştir?

%100 geri dönüştürülmüş bir şekilde üretilen Delmor Ochre plaj havlusu, pamuk ve plastikten elde edilmiş üretim malzemelerine sahiptir. Geri dönüştürülmüş pamuktan üretilmiş plaj havlusu, herhangi bir boyama sürecinden de geçmemiştir. Üretim aşamasında boya malzemeleri kullanılmadığı için herhangi bir kimyasal içermez ve sağlıklı bir yapısı vardır. %70 pamuk ve %30 plastik materyal kullanılarak üretilen söz konusu ürün, doğayı seven ve çevre problemlerine karşı duyarlı kişilerin sıklıkla tercih ettiği eşyalar arasında yer alır.

Her bir Delmor Ochre plaj havlusu için 5 adet atık renkli tişört kumaşı geri dönüştürülür ve hâli hazırda boyalı durumda olan pamuk iplikler elde edilir. Bu sayede havluların yeniden boyanmasına gerek kalmaz. Buna ek olarak her bir havlu için 10 adet kullanılmış plastik şişe geri dönüştürülür. Bu şekilde elde edilen polyester iplikler, üretim sürecinde kullanılır. Ayrıca her bir ürünün üretim aşamasında 5000 litre (1320.9 gal) temiz su tasarrufu sağlanır.

Delmor Ochre Plaj Havlusunu Nasıl Kullanmalısınız?

Green Petition Delmor Ochre plaj havlusunu, iki yüzünü birbirinden ayırt ederek kullanmalısınız. Havlunun farklı özelliklere sahip taraflarından bir tanesi vücudunuz içindir. Bedeniniz için tasarlanmış olan yüzün kum ile temas etmemesine özen göstermelisiniz. Bu şekilde üründen tam olarak verim alabilirsiniz.

Kumların yapışmasına karşı direnç gösteren tarafın ise şezlonga ya da doğrudan kumsala temas etmesinde herhangi bir sakınca yoktur. Havlunuzu kendi özel çantasında rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Delmor Ochre, 32 x 18 cm boyutlarındaki portatif çantası ile birlikte tarafınıza gönderilir. Bu özel çanta sayesinde havlunuzu her yere götürebilir, güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. 

Delmor Ochre Plaj Havlusunun Su Emme Gücü Yüksek Midir?

Delmor Ochre plaj havlusu, özellikle tatillerde kolayca yanınızda taşımanız ve kurulanmanız için ideal bir üründür. Geri dönüştürülmüş bir ürün olduğu için %30 oranında polyester içerir. Dolayısıyla standart havlu ürünlerine göre emiş gücü yerine çevreci özellikleri ile ön plana çıkar. Bununla birlikte ürünün emiş gücü plajda kullanım için oldukça yeterlidir. Havuz ya da denizden çıkar çıkmaz havlu ile kurulanabilir ve ıslaklık hissi olmadan, keyifle tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz. 

Hızlı kuruyan Delmor Ochre plaj havlusunun özel dokusu, plajda vakit geçirdiğiniz anlarda pratiklik sağlar. Bu ürün, ortalama bir plaj havlusuna göre %50 daha hızlı kurur. Böylece peş peşe denize girip çıktığınızda havlunuz nemli kalmayacağı için oldukça konforlu bir biçimde vakit geçirebilirsiniz.

Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Geri Dönüştürülmüş :Satıcı bu ürünün veya ona ait malzemelerin daha önce kullanılmış bir materyalden geri dönüştürüldüğünü kabul eder.
Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Zararsız Boyama:Satıcı, üründe veya parçalarında gerçekleştirilen boyama işleminin insana ve doğaya zarar vermeyeceğini kabul eder. Yani boya malzemesi çevreye duyarlıdır ve toksik kimyasallar içermemektedir.