Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Deodorant

Evolvy Skincare Deodorant
En Geç 23-05-2024 Perşembe kargoda
212,54₺
Vergiler Hariç: 177,12₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
Evolvy Lavantalı doğal deodorant yatıştırıcı ve koruyucudur. Gün boyunca kötü kokuların oluşmasını engeller. Koltuk altlarınıza rahatlamış ve bakımlı bir his sunar!

Besleyici organik hindistancevizi yağı, çinko oksit, kaolin kil ve sodyum bikarbonat ile nemi emmeye ve terlemenin etkilerini azaltmaya yardımcı olmak için formüle edilmiştir. Uzun süreli tazelik için tasarlanmış lavanta kokulu doğal deodorant.

Hayvansal ürün içermeyen formülasyonunda bitkisel bazlı balmumu kullanılmıştır. Bu deodorantın tabanı, balmumu yerine kandelila mumu kullanılarak oluşturulmuştur, bu nedenle veganlar için uygundur.

Ter kokusundan kaçınmak için plastik ambalajlı ürünler kullanmanıza gerek yok. Evolvy doğal deodorant, %100 olarak doğada bozunabilen alttan ittirmeli karton bir tüp içinde gelir!

Natural Deo, gün boyunca taze ve ferah kalmanız için %100 doğal malzemelerle formüle edilmiştir!

**Tüm Evolvy ürünleri Eczacı Evrim Damar Konuk tarafından formüle edilir ve GMP şartlarına uygun laboratuvarımızda küçük partiler halinde üretilir.

**Tüm Evolvy ürünleri doğal, vegan, botanik içerikler kullanılarak üretilir ve hayvanlar üzerinde test edilmez.

DERMATOLOJİK OLARAK TEST EDİLMİŞTİR.

Deodorant içerikleri son zamanlarda oldukça ilgi gören bir konu. Özellikle yaz günlerinde olmazsa olmaz bakım ürünümüz; deodorantlar. Deodorant konusunda pek çok seçenek bulunmakta. Ancak bu kadar seçenek olmasının avantajları olduğu gibi dezavantajları da var. Dolayısıyla deodorant seçimine dikkat edilmeli ve deodorant alırken iyi bir araştırma yapılmalı.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.