Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


El Yapımı 3'lü Granola Kakao-Muz (240Gr X 3 Adet)

%3
Bi Yudum Doğa El Yapımı 3'lü Granola Kakao-Muz (240Gr X 3 Adet)
En Geç 24-02-2024 Cumartesi kargoda
500 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
390,00₺
377,00₺
Vergiler Hariç: 373,27₺

Kuponlar

Üyelere Özel

50₺ indirim

Alt Limit: 300,00₺

guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Güne hızlı ve sağlıklı başlamanın en lezzetli yolu Bi' Yudum Doğa Granola ile doğanın sunduğu harika besinlerin tadını çıkarırken enerjinizi gün boyu koruyun !

Şeker ilavesiz elma suyu ile tatlandırılmış ev yapımı kakao - muz granolamız katkı maddesi, koruyucu ve ilave şeker içermez. Yüksek lif içerir.

İçindekiler

  • Yulaf Ezmesi 
  • Fındık
  • Dondurularak Kurutulmuş Muz Tozu
  • Kakao
  • Şeker İlavesiz Elma Suyu Konsantresi
  • Natural Zeytinyağı

Değerler 100 gr. için geçerlidir. Enerji : 498Yağ : 26.2 Doymuş Yağ : 3.3  Şeker : 13.5 Protein : 11.4 Tuz : 0.07 Lif : 8.6 Karbonhidrat : 49.8

El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.