Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Elysia Skin Love Jade Roller Rose Quartz

ELYSIA Elysia Skin Love Jade Roller Rose Quartz
Marka : ELYSIA
En Geç 26-07-2024 Cuma kargoda
500 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
310,00₺
Vergiler Hariç: 258,33₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

ELYSIA Jade Roller Pembe Kuvars, cildini sevenler ve özen gösterenleri keyifli bir cilt bakım deneyimine davet ediyor.


ELYSIA Jade Roller Pembe Kuvars masaj aleti cildinizin parlak görünmesine ve pürüzsüz olmasına katkıda bulunur. Kırışıklıkların ve çizgilerin kaybolmasına yardımcı olur. Bölgedeki kan akışını hızlandırır. Uygulanan bölgedeki fazla yağların atılmasında faydası olur. Pembe Kuvars taşının taşıdığı enerji ile sevginin ve sevincin verdiği mutluluk hissini cildinize taşıyın.


Cilt Yüz Masaj Aleti Jade Roller Pembe Kuvars Nasıl Kullanılır? 

Ürün çift taraflı olarak kullanılmaktadır. Cilt temizliğinizi sağladıktan sonra aparatın büyük silindirli alanı ile cildiniz üzerinden yanağınızdan boyun bölgenize doğru senkronik hareketlerle masaj yaparak kan akışınızı hızlandırır. Aynı şekilde küçük silindir alan ile göz çevresinin canlandırılmasında ve elastikiyetinin artırılmasında etkilidir. 


Ürün Boyutları: 14 cm x 6 cm x 2 cm

Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.