Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Flame Köpek Boyun Tasması

DOG.iST Flame Köpek Boyun Tasması
Marka : DOG.iST
En Geç 17-06-2024 Pazartesi kargoda
249,15₺
Vergiler Hariç: 207,63₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Türkiye’nin ilk ve tek sürdürülebilir, doğa dostu evcil hayvan markası olan DOG.iST’in eşsiz tasmaları; okyanusları ve yeryüzünü kirleten plastiğin yumuşacık ve dayanıklı ipliğe dönüştürülmesiyle elde ediliyor. 

Doğaya saygıyı odak noktasına alan DOG.iST; %100 yerli imkanlarla, yüksek kaliteli el işçiliği ile İstanbul’da üretim yapıyor.

Uluslararası sertifikalara sahip DOG.iST tasmalar aynı zamanda uzun ömürlü olması adına ultra dayanıklı, OEKO-TEX sertifikalı organik boyalarla rengarenk ve stil sahibi.

XS- Kalınlık: 1,5 cm Genişlik: 24-34 cm
S- Kalınlık: 1,5 cm Genişlik: 32-44 cm
M- Kalınlık: 2,5 cm Genişlik: 39-55 cm
L- Kalınlık: 2,5 cm Genişlik: 47-72 cm

Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
İleri Dönüştürülebilir :Satıcı bu ürünün veya ürüne ait malzemelerin normalde atık olarak sınıflandırılırken başka bir sektörün imalatında yan ürün olarak değerlendirildiğini kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.