Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Green Goddess Soothing Oil - Yatıştırıcı Yüz Yağı

Pelcare Green Goddess Soothing Oil - Yatıştırıcı Yüz Yağı
Marka : Pelcare
En Geç 22-04-2024 Pazartesi kargoda
1.250,00₺
Vergiler Hariç: 1.041,67₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz


Tüm yüz yağların Tanrıça'sı Green Goddess ile tanışın!
Cildi derinlemesine nemlendirirken hızlıca yatıştırarak muhteşem bir parlaklık sağlar!
İçerisinde Kastamonu'da üretilen yüksek kalitede standardize edilmiş Kenevir Tohumu Yağı ve Vievi'nin Dolunay hasatından elde edilen ilaç niteliğindeki zeytinyağı bu ürünün yıldızı! Diğer etkili hızlı emilen, yatıştıran, nemlendiren ve yapılandıran bitkilerden bazıları ise Jojoba, Paçuli, Balkabağı Çekirdeği,  Çiya, Squalane gibi bir çok bitkidir.İritasyona müsait, yatıştırılmak istenen, kuru ve mat ciltlere uygun Green Goddess ile cilt bakımı rutininiz seviye atlayacak! 
Anahtar İçerikler:

İleri Dönüştürülebilir :Satıcı bu ürünün veya ürüne ait malzemelerin normalde atık olarak sınıflandırılırken başka bir sektörün imalatında yan ürün olarak değerlendirildiğini kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.