Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Gül & Pembe Kuvars Soya Mumu - Feel The Love

Boho Yoga Art Gül & Pembe Kuvars Soya Mumu - Feel The Love
En Geç 04-03-2024 Pazartesi kargoda
519,00₺
Vergiler Hariç: 471,82₺

Kuponlar

Üyelere Özel

50₺ indirim

Alt Limit: 300,00₺

guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Gül uçucu yağıyla hazırlanan, büyük bir pembe kuvars, küçük pembe kuvars kristalleri ve kurutulmuş güller ile süslenmiş aromaterapi mumumuzu çok seveceksiniz.  Neden soya mumu? Soya mumlarının içlerinde toksin madde yoktur ve doğaldır. Diğer mumlara göre yanma süresi daha uzundur ve vegandır.  Pembe kuvarsın bazı özellikleri.. Aşk ve güzellik tanrıçası Venüs'ün taşı olan pembe kuvars negatif enerjiyi ve stresi azaltır. Pembe kuvarsın diğer ismi " aşk kristali" dir. Saf sevginin taşıdır. Etrafına yaydığı frekansta koşulsuz, karşılıksız sevgi ve şevkat enerjisi vardır. Mumun içerisinden çıkardıktan sonra yıkayıp, 48 saat bir saksıya gömüp taşın enerjisini temizledikten sonra evde sürekli görebileceğiniz bir köşeye veya baş ucunuza koyarak taşın enerjisinden faydalanabilirsiniz. 

Mum kavanozu 300 cc cam kavanozdur.

Neden soya mumu?

Soya mumları vegandır, içlerinden hiçbir hayvansal madde bulundurmaz. Parafinli mumların aksine içlerinde toksin madde yoktur ve doğaldır. Ayrıca dğer mumlara göre yanma süresi daha uzundur. Doğada kolayca çözünebilir olup, parafinli mumlar gibi sağlığa zararlı da değildir.

Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.