Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Hierapolis Bisiklet Yaka T-Shirt

Voiterra Hierapolis Bisiklet Yaka T-Shirt
Marka : Voiterra
En Geç 18-06-2024 Salı kargoda
284,17₺
Vergiler Hariç: 258,33₺

Mevcut Seçenekler:

guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
Türkiye'nin yüksek kaliteli organik pamuğundan üretilmiş bisiklet yaka t-shirtler dolabınızın uzun ömürlü ve uyumlu bir parçası olmaya hazır. Yumuşacık ve içinizi ısıtan kumaşı sayesinde serin günlerde yapacağınız zamansız kombinleriniz ile uyumlu. %100 GOTS Sertifikalı Organik Pamuk Karbon Nötr Ürün Unisex & Oversize Kalıp Göğüste nakış işleme detay Adını Amazonların kraliçesi Hiera’dan alan Hierapolis... Nefesimizi kesen dünya miraslarından ilham alarak tasarladığımız Voiterra Hierapolis bisiklet yaka t_shirt ile tanış!
Azaltılmış Karbon Salımı :Satıcı, üretimin tüm aşamalarında karbon ayak izini azaltmaya yönelik faaliyetlerde bulunduğunu kanıtlar.
Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.