Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍
  Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

  Hilal Temiz Healing Touch

  Doğal İçeriğiyle Hilal Temiz Healing Touch Ürünleri Createrra’da! 

  Sürdürülebilirliğe ve müşterilerinin sağlığına önem veren Createrra; Organik ve doğal bileşenler kullanılarak üretilen Hilal Temiz Healing Touch ürünlerini müşterilerine sunmaktadır.

  Hilal Temiz Healing Touch Ürünlerine Createrra fırsatlarıyla hemen ulaşabilirsiniz.

  Hilal Temiz Healing Touch Ürünlerinin Özellikleri 

  • Cruelty-Free: Ürünler hiçbir şekilde, hayvanlar üzerinde test edilmemektedir.  

  • Doğal Maddeler: Hilal Temiz Healing Tech ürünleri; organik ve doğal bileşenlerden oluşur. Zararlı kimyasallar içermez.

  • Doğa Dostu: Ürün ambalajları üretim süreci sırasında kullanılan malzemeler doğa dostudur.

  • Geri Dönüştürülebilir: Ürün ambalajları atık maddelerden üretilmiş, geri dönüştürülebilir ürünlerdir.

  Hilal Temiz Healing Touch Ürünleri Kullanımı ve Faydaları

  Hilal Temiz Healing Touch Gül Suyu:

  Gül suyu gül yapraklarının damıtılması ile elde edilen hidrosollerdir. İçerisinde A, B3 ve D vitaminleri içermektedir. Gül suyunun içerdiği bu zengin vitaminler sağlık açısından bir çok fayda sağlar. Pembe gülün yapraklarından yapılan gül suyu cildi besleyici ve temizleyici, canlandırıcı özelliğe sahiptir.


  Hilal Temiz Healing Touch Lavanta Suyu

  Tüm cilt tipleri için besleyici ve nemlendiricidir.

  Kullanım Önerisi: Dilediğiniz miktarda lavanta suyunu yüz ya da vüdunuza 10-20 cm uzaklıktan sıkarak kullanabilirsiniz. Ayrıca yüzünüzü toniklemek için 2-3 fıs pamuğa olarak cildinizi tonikleyebilir ve nemlendirebilirsiniz.


  Hilal Temiz Healing Touch Güçlendirici Ve Besleyici Saç Bakım Yağı

  İçeriğindeki 11 bitkisel yağ ile yıpranmış saçları nemlendirmeye yumuşatmaya ve parlak görünmesine yardımcı olur.
  Kullanım Önerisi: Saçınızın dibinden ucuna kadar masaj yaparak uygulayınız ve 15 dakika bekledikten sonra şampuan ile durulayınız. Yıkama tavsiyesi olarak, banyo sırasında saçlarınıza öncelik şampuan döküp sonrasında ise su ile saçlarınızın temasını sağlamanız doğal saç bakım yağ karışımımızın saçlarınızdan daha iyi arınmasına yardımcı olacaktır.


  Hilal Temiz Healing Touch Soğuk Sıkım Hindistan Cevizi Yağı

  Cildi besleyici, nemlendirici ve onarıcı etkisi bulunması nedeni ile doğal bakım ürünü olarak tercih edebilirsiniz.


  Hilal Temiz Healing Touch Lenfatik Drenaj

  Kendinize kolay ve rahat bir şekilde lenf drenaj masajı yapabilmek için özel tasarlanmış bir maderoterapi aletidir. Masaj terapistleri tarafından yapılan seanslar harika olsa da hayatımızın dolu temposuyla günlük ritüellerimizin arasında yer alması zor olabiliyor.  Artık kolaylıkla istediğiniz zaman istediğiniz yerde kendinize lenf drenaj masajı yapabilirsiniz. Gürgen ağacından yapılan Healing Touch lenfatik drenaj ritüelini haftada birkaç kez gerçekleştirerek en iyi sonuçları elde edebilirsiniz.
  Kullanım Önerisi: Her gün bacak, kol, kalça ve karın bölgelerinden başlayarak vücudun merkezine doğru cildinize hafif baskı uygulayarak yapılır. Tercih ettiğiniz bir yağ ile cildinizi nemlendirerek direkt temasla uygulayabilirsiniz.


  Hilal Temiz Healing Touch Doğal At Kılı Vücut Fırçası

  At Kılı Fırçası ile yapılan kuru vücut fırçalama, deri altındaki kan dolaşımını hızlandırıken, kuruluktan pullanan ve kıl dönmesi sorunu yaşayan bacaklar için de çok daha parlak ve pürüzsüz bir görünüm sağlamakla birlikte, selülit sorununu da ortadan kaldırmaktadır.

  Kullanım Önerisi: Fırçayı derinize bastırma hızınızı ve sertliğinizi cilt tipinize göre ayarlamayı ve kuru cildinize uygulamayı unutmayınız. İşlem görmüş, yanığa maruz kalmış ve yaralı cilde kesinlikle uygulanmamalıdır. Sabah akşam 5 ile 10 dakika olacak şekilde, aşağıdan yukarıya, kalp yönüne doğru fırçalamanız gerekmektedir. Fırçalamanız bittiğinde, dilerseniz, nemlendirici ile masaj yapabilirisiniz. At Kılı Fırçası, atın yelesindeki kıllardan özenle seçilip üretilmektedir. Bu işlem yapılırken, kesinlikle ata bir zarar verilmemektedir.


  Hilal Temiz Healing Touch Bakır Dil Toksin Temizleyici:

  %100 saf bakır madeninden hazırlanmıştır. Bakteri öldürücü onayı alan Bakır ağız içerisinde dil üzerinde biriken plakları temizler. Tat duyusunun tekrar sağlıklı sürecine girmesini sağlar. Ağız kokusu ve ağız-diş sağlığı için aynı zamanda bağışıklığımızı korumak için. Uyku esnasında dil üzerinde pek çok toksin birikir. Sabah uyandığınızda ağzınızdaki acı tattan anlayabilirsiniz. Uyanır uyanmaz hiçbir şey yemeyip içmeden kullanabilirsiniz, yüksek dozda toksini vücuda geri alınımını engelleyebilirsiniz. Temizliği karbonat ve limon karışımı ile ovarak temizleyin sonra durulayarak iyice kurutun. Nemsiz bir kutu içerisinde muhafaza edin.


  Hilal Temiz Healing Touch Ne Tür Ürünler Sunar 

   

  Hilal Temiz Healing Touch Gül Suyu – 100 ml
  https://www.createrra.com.tr/gul-suyu-100-ml


  Hilal Temiz Healing Touch Lavanta Suyu-100 ml
  https://www.createrra.com.tr/lavanta-suyu-100-ml


  Hilal Temiz Healing Touch Güçlendirici Ve Besleyici Saç Bakım Yağı-100 Ml

  https://www.createrra.com.tr/guclendirici-ve-besleyici-sac-bakim-yagi-100-ml


  Hilal Temiz Healing Touch Soğuk Sıkım Hindistan Cevizi Yağı – 210 Gr

  https://www.createrra.com.tr/soguk-sikim-hindistan-cevizi-yagi-210-gr


  Hilal Temiz Healing Touch Lenfatik Drenaj

  https://www.createrra.com.tr/lenfatik-drenaj


  Hilal Temiz Healing Touch Doğal At Kılı Vücut Fırçası

  https://www.createrra.com.tr/dogal-at-kili-vucut-fircasi10


  Hilal Temiz Healing Touch Bakır Dil Toksin Temizleyici

  https://www.createrra.com.tr/bakir-dil-toksin-temizleyici