Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Lenfatik Drenaj

Hilal Temiz Healing Touch Lenfatik Drenaj
En Geç 23-05-2024 Perşembe kargoda
284,90₺
Vergiler Hariç: 237,42₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Kendinize kolay ve rahat bir şekilde lenf drenaj masajı yapabilmek için özel tasarlanmış bir maderoterapi aletidir. Masaj terapistleri tarafından yapılan seanslar harika olsa da hayatımızın dolu temposuyla günlük ritüellerimizin arasında yer alması zor olabiliyor.  Artık kolaylıkla istediğiniz zaman istediğiniz yerde kendinize lenf drenaj masajı yapabilirsiniz. Gürgen ağacından yapılan Healing Touch lenfatik drenaj ritüelini haftada birkaç kez gerçekleştirerek en iyi sonuçları elde edebilirsiniz.

Nasıl Kullanılır?

Her gün bacak, kol, kalça ve karın bölgelerinden başlayarak vücudun merkezine doğru cildinize hafif baskı uygulayarak yapılır. Tercih ettiğiniz bir yağ ile cildinizi nemlendirerek direkt temasla uygulayabilirsiniz.

Lenfatik Drenajın Tarihi

Lenfatik Drenaj, yıllardır Latin ve Güney Amerika ülkelerindeki kadınlar için bir güzellik sırrı olmuştur. Vücudu detoksifiye etmenin bu uygun fiyatlı ve basit yöntemi, birçok kişinin hayatlarının her aşamasında bedenlerine geri bağlanmasına yardımcı oldu. Lenfatik Drenaj Aleti, geleneksel ahşap terapisinin aynı ilkelerini takip eder, ancak bu uygulamayı hafif, özel tasarlanmış yapısı sayesinde tüm vücut bölgelerine kolayca ulaşmasını sağlar.

Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.