Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Hyaluron Milky 8D / Multi Moleküler Hyaluronik Asit Serum

Rosece Hyaluron Milky 8D / Multi Moleküler Hyaluronik Asit Serum
Marka : Rosece
En Geç 24-02-2024 Cumartesi kargoda
530,00₺
Vergiler Hariç: 441,67₺

Kuponlar

Üyelere Özel

50₺ indirim

Alt Limit: 300,00₺

guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Formülasyonundaki 8 farklı büyüklükte, uzun ve kısa zincirli Hyaluronik asit molekülleri ile çok boyutlu bir etkinlik sağlar. Cildin farklı katmanlarına nüfuz ederek etkili bir nemlendirme, dolgunluk ve elastikiyet sağlamaya yardımcı olur. Yüksek oranda Provitamin B5 ve Niasinamid içeriği ile düzenli kullanımda cilt bariyerini onarmaya ve lekeli ciltlerin aydınlık bir görünüme kavuşmasına destek olur. Süt yapısı ile yapışkan bir his bırakmadan kolay kullanım sağlar.

%2 Saf Hyaluronik Asit, %2 Provitamin B5, %2 Niacinamide / B3 Vitamini

 

Hyaluronik asit, cildin doğal nemlendirme faktörünün önemli bir bileşeni ve aynı zamanda cilt yaşlandıkça doğal olarak azalan bir moleküldür. Multi-Moleküler Hyaluronik Asit Serum, her biri cildin farklı katmanlarına nüfuz edebilen 8 farklı moleküler ağırlıkta ve farklı zircir yapılarında hyaluronik asit içermesi ve aynı zamanda cilde kendi üretiminde yardımcı olmasıyla benzersiz bir üründür. Hyaluronik asit molekülü cildin alt katmanlarına nüfuz etmek için çok büyük olduğundan, cilt yüzeyinde etkilidir ancak cildin alt katmanlarına ulaşamaz. Tek başına kullanıldığında, yüzeyin yumuşaklığını ve geçici olarak nemlenmesini sağlar, ancak dermisin hidrasyonuna katkıda bulunmaz. Hyaluron Milky 8D formülasyonu, farklı moleküler ağırlıklarına ve farklı yapılara sahip, hyaluronik asit çapraz polimeri ve hidrolize formları ile 8 farklı hyaluronik asit molekülü sayesinde bu soruna çözüm sunar. 8 boyutlu formülasyon, hyaluronik asit moleküllerinin cildin en üst katmanından alt katmanlarına kadar ulaşarak, ciltte derin ve kalıcı nemlendirme, görünür dolgunluk, elastik ve homojen görünümlü sağlıklı bir cilt sağlar. Düşük moleküler ağırlıklı hyaluronik asit türevleri, cildin bağ dokusunda su depolanmasını sağlamasıyla cildin alt katmanlarında etkindir. Bu özellikleriyle cildi daha sıkı hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda kırışıklıkları da gözle görülür şekilde azaltır. 

%2 Provitamin B5 ve %2 Niasinamid ile kombinasyonu, ciltteki lekeler, ton eşitsizlikleri ve açık gözenekler üzerinde etki sağlarken, hassas, kızarık, sivilceli ve akneli ciltler için de etkili bir onarım özelliği sunar.

 

İçerikteki Hyaluronik Asit Türevleri

Sodium Hyaluronate; 1600 Kda molekül büyüklüğüne sahiptir. Hyalunorik asitin sodyum tuzudur. 

Sodium Hyaluronate; 300 Kda molekül büyüklüğüne sahiptir. Hyalunorik asitin sodyum tuzudur. 

Sodium Hyaluronate; 10 Kda molekül büyüklüğüne sahip. Hyalunorik asitin sodyum tuzudur. 

Sodium Hyaluronate; 5 Kda molekül büyüklüğüne sahip. Hyalunorik asitin sodyum tuzudur. 

Hyaluronic Acid; 3 Kda molekül büyüklüğüne sahip.

Hydrolyzed Hyaluronic Acid; hidrolize edilerek parçalanmış, cilde penetrasyonu arttırılmış bir hyaluronik asit türevidir.

Sodium Hyaluronate Crosspolymer; moleküler yapı olarak çapraz bağlıdır. Bu sayede normalden 5 kat daha fazla ve uzun süre nem tutabilme özelliğine sahiptir. Cildin derin katmanlarına ulaşabildiği için nem seviyesinin etkili bir şekilde depolanması ve korunmasına yardımcı olur.

Hydrolyzed Glycosaminoglycans; 200-800 da molekül büyüklüğüne sahiptir. Çok düşük moleküler ağırlıklı mukopolisakkaritlerin (kondrotin, heparin, hyaluronik asit, dermatan sülfat, keratin sülfat ve heparin sülfat) bir karışımıdır ve cilt tarafından tam emilim sağlar. Cildin alt katmanlarına kolay penetre olma özelliği ile uzun süreli nemlendirme sağlarken cildin nem kapasitesini maksimum seviyeye çıkartır. Hücre dışı matrise yapı kazandırmada ve cilde daha sıkı daha dolgun görünüm sağlamada rol oynar. Hücreler tarafından metabolize edilir ve burada yeni glikozaminoglikanların (GAG) sentezini arttırırlar.


SADECE DOĞAL KAYNAKLI İÇERİKLER VE VİTAMİNLERLE ÜRETİLMİŞTİR.


Günde 2 kez yüz temizliği sonrasında, ince bir tabaka halinde göz çevresi, boyun ve dekolte dahil tüm yüze nazikçe uygulayınız. Maksimum etkinlik için serumunuzu, tonik sonrası nemli cilde ve 12 saat arayla uygulayınız.

 

Ürünlerimizde kullandığımız; Sabit (Taşıyıcı) yağların tamamı saf, doğal ve soğuk sıkım yağlardır. Uçucu (esansiyel) yağların tamamı saf, doğal olup, çeşidine göre buhar distilasyonu, absolü veya soğuk sıkım (narenciyeler) yağlardır. Ürün içeriklerimizde Paraben, Silikon, SLS, SLES, ALS (SÜLFAT), Petrol Türevleri,  Mineral Yağlar, Parafin, Vazelin, Etil Alkol, EDTA, Parfüm, Renklendirici, Yapay Koruyucu ve Zararlı Kimyasallar kullanılmamaktadır.

 

30 ml