Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍
Gösterilen: 1 ile 36 arası, toplam: 102 (3 Sayfa)

Rosece

Doğal İçeriğiyle Rosece Ürünleri Createrra’da! 

Sürdürülebilirliğe ve müşterilerinin sağlığına önem veren Createrra; Organik ve doğal bileşenler kullanılarak üretilen Rosece ürünlerini müşterilerine sunmaktadır.

Rosece Ürünlerine Createrra fırsatlarıyla hemen ulaşabilirsiniz.

Rosece Ürünleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler 

  • Cruelty-Free: Ürünler hiçbir şekilde, hayvanlar üzerinde test edilmemektedir.  

  • Doğal Maddeler: Rosece ürünleri; organik ve doğal bileşenlerden oluşur. Sentetik koku, sentetik boya, zararlı kimyasallar içermez.

  • Doğa Dostu: Ürün ambalajları üretim süreci sırasında kullanılan malzemeler doğa dostudur.

Rosece Ürünlerinin Özellikleri ve Faydaları 

Rosece Doğal Kolonya / Nemlendirici Etki

Alkol ve doğal yağlardan oluşan formülasyonuyla cildinizi kurutmadan, germeden yeni bir kolonya deneyimi yaşatır. Alışılmış kolonyalardan farklı olarak, içerdiği hint yağı ve değerli uçucu yağlarla ellerinizi korurken, nemlendirir ve bakım yapar. Akdeniz esintisini andıran narenciye ve lavanta kokularıyla ferahlık sağlar.  


Root Aromaterapi Nane Uçucu Yağı

Çok yönlü kullanımı olan Nane uçucu yağının içeriğinde bulunan mentol ve menton bileşikleri antienflamatuar, analjezik, antimikrobiyal, antiseptik, antispazmodik, antifungal ve  sinir uyarıcı özellikleri ile inhalasyon ve topikal uygulamalarda baş ağrılarını, kas ağrılarını, menstrual döngü spazmlarını ve cilt iltihaplanmalarını iyileştirmede ve rahatlatmada oldukça etkilidir.  Ayrıca saç derisindeki kan akışını hızlandırarak saçların uzamasına katkıda bulunduğunu göstermiştir. Nane uçucu yağı cilt hassasiyetine neden olabileceği için uygun dozlarda kullanılması önerilir.


Rosece Siyah Mineral Kil Maskesi

Cildi arındırmak, aydınlatmak ve yumuşatmak amaçlı maske yapımı için kullanılır. / Temiz cilde, 1 birim kili, 2 birim su, 1 birim yağ (cildinize uygun sabit yağ) ile karıştırıp taze olarak hemen uygulayınız. Kuruduktan sonra nazikçe yıkayınız. İhtiyaca göre yüz veya vücutta haftada 1-2 kez uygulanabilir.


Rosece Susam Yağı

Susam tohumundan soğuk sıkım yöntemi ile elde edilmiştir. Sabit yağdır. Sadece saf Susam yağı içerir.


Rosece Jojoba Yağı

Jojoba bitkisinin çekirdeklerinden soğuk sıkım yöntemiyle elde edilmiştir. Sabit Yağdır.


Rosece Ylang Ylang Uçucu Yağı (İlave Damlalıklı)

Ylang ylang çiçeklerinden distilasyon yöntemiyle elde edilmiştir. Sadece saf ylang ylang uçucu yağı içerir.


Rosece Katı Saç Kremi / Keratin Bar 70 G

%100 Doğal içeriklidir. Formülasyonundaki yüksek konsantrasyonlu bitkisel keratinler, provitamin b5, doğal yağlar ve diğer doğal yapılandırıcılar sayesinde; saç tellerine dipten uca esneklik kazandırır, bakım yapar ve korur. Saçlarda doğal bir film oluşturarak, yağlandırmadan, yumuşak, parlak ve canlı saçlara sahip olmanıza yardımcı olur. Zor taranan, düz, kıvırcık, yıpranmış veya boyalı saçlar için idealdir. Tüm saç tiplerinde taramayı kolaylaştırır. Saçları ağırlaştırmaz, hafif ve hacimli bir sonuç sağlar. Saç dipleri dahil uygulanabilir. Tamamen doğal kaynaklı hassas içerikleri ile çocuklar ve hassas ciltlerin kullanımına uygundur.Rosece Sıvı Kastil Sabun-El Sabunu Ve Duş Jeli

Sadece sabunlaştırılmış zeytinyağı ve saf uçucu yağlarla üretilmiştir. Hassas ciltlere uygun formülüyle cildi kurutmadan, tahriş etmeden nazikçe arındırır. El ve vücutta ihtiyaç duydukça kullanılabilir. (Sabunlaştırılmış zeytinyağı, Ylang Ylang, Lavanta, Portakal, Nane, Itır)


Rosece Katı Şampuan Bar / Soft Therapy 90 G

%100 Doğal içeriklidir. Saçı ve saç derisini derinlemesine temizler. İçeriğindeki bitkisel keratinler, provitamin b5, doğal yağlar, doğal yumuşatıcılar ve diğer doğal yapılandırıcılar sayesinde yumuşak, parlak ve canlı saçlara sahip olmanıza yardımcı olur. Tamamen doğal kaynaklı içerikleri ile hassas ciltler ve zor taranan kıvırcık saçlar dahil tüm saç tiplerinde kullanımına uygundur.

Rosece Ozonlanmış Saf Argan Yağı

Temiz cilde ya da saça masaj yaparak uygulayınız.Harici kullanım içindir. İçindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız. Gözle temasından kaçınınız. Serin ve kuru ortamda saklayınız.


Rosece Kayısı Çekirdeği Yağı

Kayısı çekirdeklerinden soğuk sıkım yöntemi ile elde edilmiştir. Sabit yağdır. Sadece saf Kayısı Çekirdeği yağı içerir.


Rosece Tıraş Sonrası Balm / Ferahlatıcı

%100 Doğaldır. Formülündeki Shea Yağı ve Uçucu yağlar sayesinde tıraş sonrasında yıpranan cildi onarır, yapılandırır.
Yoğun nem ve ferahlık sağlar.  


Rosece Doğal Dövme Kremi

Yoğun nem veren besleyici doğal içerikleriyle dövmenizin uzun süre canlı, parlak ve sağlıklı kalmasını sağlar. İçeriğindeki koruyucu ve onarıcı uçucu yağlar ile yeni dövmenizin iyileşmesine destek olur. 


Rosece Tatlı Badem Yağı

Tatlı Bademden soğuk sıkım yöntemi ile elde edilmiştir. Sabit yağdır. Sadece saf Badem yağı içerir.


Rosece Itır Uçucu Yağı (İlave Damlalıklı)

Itır bitkisinden distilasyon yöntemi ile elde edilmiştir. Sadece saf Itır uçucu yağı içerir.


Rosece Lavanta Uçucu Yağı (İlave Damlalıklı)

Lavanta çiçeklerinden distilasyon yöntemi ile elde edilmiştir. Sadece saf lavanta uçucu yağı içerir.

Rosece Elemi Uçucu Yağı

Cildin elastikiyetini arttırmaya ve ince kırışıklıkların azaltılmasına destek olur.


Rosece Kuşburnu Çekirdeği Yağı

Retinol, Omege 3, Omega 6, A, E ve C vitaminlerini ihtiva eder. Kuşburnu çekirdek yağında en fazla bulunan yağ asitleri linoleik asit, araşidik asit ve oleik asit’tir. Cilt koruyucu, yaşlanma belirtilerine karşı destektir. Güneş ve rüzgar gibi olumsuz hava şartlarının ciltte oluşturacak etkilerine karşı cildi korur.


Rosece Çay Ağacı Uçucu Yağı

Sivilce oluşumuna sebep olan etkenlere karşı cilde destek olur. Doğal bir temizleyici ve antiperspiranttır.


La Vie Ancienne Paçuli Uçucu Yağı

%100 saf Patchouli Uçucu Yağıdır.


Rosece Tamanu Yağı

Cilt tarafından emilimi hızlıdır ve yoğun nemlendirme kapasitesi vardır. Olgun ciltlerde etkilidir. Cildin elastikiyetini arttırır. Güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı en koruyucu etkisi bulunan doğal yağlardan biridir.


Rosece Saf Shea Yağı 

Nemlendirici özelliği yüksek bir yağdır. Özellikle tahriş olmuş, kuru, döküntülü ve zarar görmüş deriyi yenilemede faydalıdır.


Rosece Saf Hindistan Cevizi Yağı

Hindistan cevizinden soğuk sıkım yöntemi ile elde edilmiştir. Sabit yağdır. Sadece saf Hindistan cevizi yağı içerir. 


Rosece Onarıcı Balm

Hassas ve yıpranmış cildi onarır, derinlemesine nemlendirir. Kantaron, çörekotu, aynısefa, shea, çinko oksit ve diğer doğal içerikler sayesinde tahriş olmuş, incelmiş ve hassasiyeti artmış bölgelerde cilt bariyerinin güçlenmesine yardımcı olur.  


Rosece Pembe Kil Maskesi / Hassas Ciltler Için

Sadece doğal ve saf Pembe kil içerir. Özellikle hassas ve kızarıklık problemi olan ciltlerde ideal bir temizleyici kildir. Elastikiyet arttıran, yaşlanma belirtilerine karşı etki eden elementler bakımından zengindir. Cildin onarımına yardımcı olur. Cildi yumuşatır ve canlılığını geri kazandırır, metabolik ve rejenerasyon süreçlerini harekete geçirir.


Rosece Sarı Kil Maskesi / Olgun Ve Solgun Ciltler Için

Sadece doğal ve saf Sarı kil içerir. Kolajen oluşumunda katalizör olan minerallar bakımında zengindir. Kan dolaşımını iyileştirir. Cildi serbest radikal oluşumuna karşı korur. Cildin alt yapısını onaran, dolaşıma etki eden özelliklerinden dolayı olgun ciltler için ideal bir temizleyici kildir. Özellikle solgun ve yorgun görünen, canlılığını kaybetmiş ciltlerde kullanımı tavsiye edilir. Sarı kil dolaşıma olan etkilerinden dolayı sadece yüz için değil, aynı zamanda tüm vücut için mükemmel bir rahatlatıcı ve yumuşatıcıdır.


Rosece Rhassoul Kil Maskesi / Kuru, Hassas Ve Tüm Ciltler Için

Sadece doğal ve saf Rhassoul kil içerir. Fas kökenli, zengin mineraller içeren volkanik bir kildir. Hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerinde saç derisi ve yüz için uygun bir arındırıcıdır. Negatif yüklü olması sebebiyle cilt ve saç folikülleri üzerindeki kir, sebum ve siyah noktalar için mükemmel bir mıknatıs görevi görür. Cildi kurutmadan yumuşak bir temizleme sağladığından sık kullanıma uygundur.


Rosece Mavi Kil Maskesi / Kuru Ve Lekeli Ciltler Için

Sadece doğal ve saf Mavi kil içerir. Hassas ve kuru cilt tipleri, lekeli ciltler, yağlı ciltler için uygun en hafif killerden biridir. Güneş lekeleri, yaşa bağlı lekeler ve pigment problemleri için en uygun killerden biridir. Cildi kurutmadan, aşırı yağ, sebum ve kir gibi ciltteki kirleri ve toksinleri çıkaran detoksifiye edici özelliklere sahiptir. Hafif aşındırıcı etkisi ile cildi aydınlatır. Daha pürüzsüz, daha taze bir cilt için ölü cilt katmanını hafif eksfolye eder. Cilt sıkılaştırıcı etkiye sahiptir ve gözeneklerin görünümünü azaltır.


Rosece Hodan Tohumu Yağı

Cildi besler, yoğun şekilde nemlendirir, cildin kurumasını önler. Hodan yağı diğer bütün bitkisel kaynaklardan daha yüksek oranda gama linoleik asit (GLA) içerir. GLA Omega-6 yağ asididir. Omega-6 saç ve cilt bakımı için önemlidir. GLA, vücudun kendi başına yapamadığı bir omega-6 “temel” yağ asidi türüdür. 

Hodan yağı, onarıcı etkileri ile kırışıklıkları önlemeye yardımcı olur ve cildin yenilenmesini destekler. Cildin elastikiyetini arttırmaya yardımcı olur ve kolajen üretimini destekler.


Root Aromaterapi Üzüm Çekirdeği Yağı

Antioksidan içeriği sayesinde cildinizi serbest radikallere karşı korurken bileşimindeki faydalı yağ asitleri ile cildinizi onarmaya yardımcı olur.


Rosece Db Pure Sıvı Kastil Sabun-El Sabunu Ve Duş Jeli

Sadece sabunlaştırılmış zeytinyağı ile üretilmiştir. Hassas ciltlere uygun formülüyle cildi kurutmadan, tahriş etmeden nazikçe arındırır.  El ve vücutta ihtiyaç duydukça kullanılabilir.


Rosece Şeker Scrub / Vanilya Lavanta

İçeriğindeki şeker granülleri ile cilt üzerinde biriken ölü deri tabakasını nazikçe uzaklaştırıp arındırırken, içeriğindeki doğal yağlarla onarır ve derinlemesine nemlendirir.


Rosece Tuz Scrub / Narenciye Itır

Minerallerce zengin doğal tuz taneleri ile cilt üzerinde biriken ölü deri tabakasını nazikçe uzaklaştırıp arındırırken, içeriğindeki doğal yağlarla onarır ve derinlemesine nemlendirir


Rosece Portakal Çiçeği Neroli Uçucu Yağı

Neroli/Portakal çiçeklerinden distilasyon yöntemi ile elde edilmiştir. Sadece saf neroli/portakal çiçeği uçucu yağı içerir. 


Rosece Saç Dibi Serumu-Besleyici Ve Güçlendirici

Saç derisi için değerli vitaminler, yağ asitleri, oksijen(O3) ve kafein içeren doğal bitki yağlarıyla saç derisini besler, nem kaybını azaltarak çevre şartlarına karşı güçlendirir. Ozonlanmış Argan, doğal Kafein içeren Kahve Çekirdeği yağı, Avokado yağı ve diğer bitkisel aktiflerle sağlıklı saç derisini destekleyerek saç kayıplarını azaltmaya yardımcı olur.  


Rosece Doğal Deodorant / Deo Balm Stick White

%100 Bitkisel, vegan İçeriğindeki saf uçucu yağların etkisiyle ter kokusunu önlemeye yardımcı olur.  Sentetik kokular içermeyen formülüyle, üst notalarda Lavanta, Limon, alt notalarda Nane, Çay Ağacı, Vanilya, Biberiye kokusu teninize muhteşem uyum sağlayarak, gün boyu ferahlatır, tazeler. İçeriğindeki besleyici ve onarıcı yağlar ile koltuk altı bölgesine aynı zamanda bakım yapar. Alüminyum ve Karbonat içermeyen formülüyle hassas ciltlerde kullanıma uygundur. % 100 doğal yağlarla formüle edilmiştir


Rosece Doğal Deodorant / Deo Balm Stick Green

%100 Bitkisel, vegan deodoranttır. İçeriğindeki saf uçucu yağların etkisiyle ter kokusunu önlemeye yardımcı olur.  Sentetik kokular içermeyen formülüyle,  üst notalarda Ylang ylang, Itır ve Narenciye kokuları,  alt notalarda Sandal Ağacı, Nane, Çay Ağacı, teninize muhteşem uyum sağlayarak, gün boyu ferahlatır, tazeler. İçeriğindeki besleyici ve onarıcı yağlar ile koltuk altı bölgesine aynı zamanda bakım yapar.  


Rosece Doğal Deodorant / Deo Balm Stick Purple

%100 Bitkisel, vegan deodoranttır. İçeriğindeki saf uçucu yağların etkisiyle ter kokusunu önlemeye yardımcı olur.  Sentetik kokular içermeyen formülüyle teninize muhteşem uyum sağlar.  


Rosece Scarlet Krem Ruj Serileri

Rosece renkli kozmetik serisi, doğal güzelliğinizi yansıtmak için özenle formüle edilmiştir. %100 doğal kaynaklı vegan hammaddeler ve doğal mineral pigmentlerle formüle ettiğimiz ürünlerimiz muhteşem renkleri ile sizi hem mutlu edecek hem de gönül rahatlığı ile zehirsiz makyajın keyfini yaşatacaktır.


Rosece Büyük Boy Katı Saç Kremi / Keratin Bar 

Formülasyonundaki yüksek konsantrasyonlu bitkisel keratinler, provitamin b5, doğal yağlar ve diğer doğal yapılandırıcılar sayesinde; saç tellerine dipten uca esneklik kazandırır, bakım yapar ve korur. Saçlarda doğal bir film oluşturarak, yağlandırmadan, yumuşak, parlak ve canlı saçlara sahip olmanıza yardımcı olur.


Rosece Kahve Çekirdeği Yağı

Kahve, trigonellin içeriğiyle zengin bir B3 vitamini kaynağıdır. Kahve çekirdekleri kavrulduktan sonra trigonellin, cildimiz için çok önemli bir vitamin olan niasine (B3) dönüşür. Kahve çekirdeği yağındaki Kafein çok güçlü bir antioksidandır.  Saç ürünlerinde dökülmeyi azaltmaya ve saçın daha hızlı uzamasına destek olur. 


Rosece Büyük Boy Katı Şampuan Bar / Soft Therapy 

%100 Doğal içeriklidir. Saçı ve saç derisini derinlemesine temizler. İçeriğindeki bitkisel keratinler, provitamin b5, doğal yağlar, doğal yumuşatıcılar ve diğer doğal yapılandırıcılar sayesinde yumuşak, parlak ve canlı saçlara sahip olmanıza yardımcı olur.


Rosece Besleyici Şampuan / Hassas Ciltler Ve Çocuklar Için / Sülfatsız

Sadece bitkisel içeriklerden oluşan formülasyonu sayesinde saç derisini ve saçı besler, korur. Özellikle hassas ciltler, problemli ciltler ve çocuklar için formüle edilmiştir.  


Rosece Yağ Bazlı Parfüm / Sense Of Water / Aventurin Roll On

%100 Saf ve Doğal yağlar ile üretilmiştir. Romantik, dengeli ve enerji dolu notalarıyla, sezgileri ve duyguları temsil eden ''SU'' elementinin, denge ve huzur harmanıdır.


Rosece Vetiver Uçucu Yağı

Vetiver bitkisinin köklerinden distilasyon yöntemiyle elde edilmiştir. Sadece Vetiver uçucu yağı içerir.


Rosece Yağ Bazlı Parfüm / Sense Of Fire / Kırmızı Jasper Roll On

KIRMIZI JASPER doğal taş roll-on başlığı ile; %100 Saf ve Doğal yağlar ile üretilmiştir. Mistik, baharatlı, tatlı-sıcak ve dingin notalarıyla, savaşmayı, keşfetmeyi ve enerjiyi temsil eden ''ATEŞ'' elementinin, denge ve huzur harmanıdır.


Rosece Yağ Bazlı Parfüm / Sense Of Air / Ametist Roll On

%100 Saf ve Doğal yağlar ile üretilmiştir.  Serin, ferah, neşeli notalarıyla, hareket, akım ve iletişimi temsil eden ''HAVA'' elementinin, denge ve huzur harmanıdır.


Rosece Dengeleyici Şampuan-Yağlı Saçlar Için

Sadece bitkisel içeriklerden oluşan formülasyonu sayesinde saç derisini ve saçı nazikçe temizler.  Yağlı saçı ve saç derisini arındırarak sebum dengesi sağlar.


Rosece Yağ Bazlı Parfüm / Sense Of Earth / Lapis Lazuli Roll On

%100 Saf ve Doğal yağlar ile üretilmiştir. Rahatlatan, hafifleten, sıcak, orman notalarıyla, köklenmeyi, sorumluluğu ve üretkenliği temsil eden ''TOPRAK'' elementinin, denge ve huzur harmanıdır. Sentetik kokular içermeyen doğal formülü ve saf uçucu yağların büyülü kokularıyla teninize muhteşem uyum sağlar.  


Rosece Ölmez Çiçek Uçucu Yağı

Ölmez çiçek bitkisinin çiçeklerinden distilasyon yöntemi ile elde edilmiştir. Sadece saf ölmez çiçek uçucu yağı içerir.


Rosece Lotus Uçucu Yağı

Lotus bitkisinden distilasyon yöntemi ile elde edilmiştir. Sadece saf Lotus uçucu yağı içerir.