Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Hydra Tonique - Hyaluronik Asitli Nemlendirici Tonik

La Vie Ancienne Hydra Tonique - Hyaluronik Asitli Nemlendirici Tonik
En Geç 18-06-2024 Salı kargoda
490,00₺
Vergiler Hariç: 408,33₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz


100ml
Hydra Tonique - Hyaluronik Asitli Nemlendirici Tonik Ne işe Yarar ?

“Hydra Tonique” formülasyonunda bulunan doğal bitki suları, vitaminler ve ekstraktlar sayesinde nemsiz ciltler için tam bir nem bombasıdır. Gülsuyu, aloe vera suyu ve salatalık özü ile nemsiz ciltlere nem verirken aynı zamanda kızarıklık görünümünün azalmasına destek olur.

Niacinamide (B3 vitamin), sodyum laktat, allantoin ve hyaluronik asit gibi güçlü aktifler ile cildin sıkılaşması, nemlenmesi ve cilt bariyerinin güçlenmesi sağlanır.

İçeriğinde düşük molekül ağırlıklı Hyaluronik asit kullanılarak cildin daha derin katmanlarına inilerek ince kırışıklıkların bakımına destek sağlanması hedeflenmiştir.

Yüksek antioksidan etkiye sahip olan polifonellerce zengin  yeşil çay ve üzüm çekirdeği ekstraktları cilt serbest radikalleri nötralize ederek cildin yaşlanmasını geciktirmede ve hücre yenilenmesinde önemli rol oynar.

Yaz ve kış aylarında susuz, nemsiz kalmış ciltler için cilt rutinlerinde vazgeçilmez bir bakım ürünü olmaya aday.

Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.