Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


İsascare Baby Oil Nemlendirici Temizlik Bakım Yağı 100 Ml

İsascare İsascare Baby Oil Nemlendirici Temizlik Bakım Yağı 100 Ml
Marka : İsascare
En Geç 29-05-2024 Çarşamba kargoda
182,03₺
Vergiler Hariç: 151,69₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

%100 doğal sabit yağlarla ve %100 doğal Lavanta Uçucu Yağı ile formüle edilmiştir.

İçeriğindeki Tatlı Badem Yağı ve Aynısefa Yağı oldukça hassas olan bebek cildini nemlendirir, onarır ve bakım yapar. Lavanta Yağı bebeğinizin rahatlamasına yardımcı olur.

Tamamen doğal üründür. Sentetik kimyasallar içermez.

Kullanım Şekli:

Hafif nemli cilde masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Ayrıca  kuruyan, neme ihtiyaç duyulan bölgelerde ve kızarıklık olan yerlerde kullanabilirsiniz. Kullanmadan önce küçük bir bölgede alerji testi yapılması önerilir.

İçindekiler:

Tatlı Badem Yağı (Prunus Amygdalus Dulcis Oil), Çörek Otu Yağı (Nigella Sativa Seed Oil), Kayısı Çekirdeği Yağı (Prunus Armeniaca Kernel Oil), Aynısefa Yağı (Calendula Officinalis Flower Oil), Lavanta Yağı (Lavandula Hybrida Abrial Herb Oil)

Ürün Miktarı: 100 ML

Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.