Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


İsascare Clay Honey Mask Volkanik Killi Ballı Yüz Maskesi 50 Ml

İsascare İsascare Clay Honey Mask Volkanik Killi Ballı Yüz Maskesi 50 Ml
Marka : İsascare
En Geç 23-02-2024 Cuma kargoda
232,88₺
Vergiler Hariç: 194,07₺

Kuponlar

Üyelere Özel

50₺ indirim

Alt Limit: 300,00₺

guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Clay Honey Mask cildi derinlemesine temizler, gözenekleri açarak cildin nefes almasını sağlar. Cildi canlandırır, tazeler ve besler.

Volkanik bir kil olan bentonit kili içeriğindeki elektromanyetik negatif yük sayesinde toksik maddeleri güçlü bir şekilde tutarak vücut dışına atma özelliği sayesinde cildin temizlenmesine destek olur.

Ayrıca bal ve ölmez çiçek hidrosolü ile tamamen doğal içeriklerden oluşan yüz maskesi cildi temizler, içeriğindeki mineralleri cilde bırakarak daha canlı bir cilt görünümü sağlar.

İsascare Clay Honey Mask Volkanik Killi Yüz Maskesi Kullanım Şekli

Cildinize bir tabaka oluşturacak şekilde uygulayınız. Yağlı ve sivilceli ciltler için 20 dakika, kuru ve hassas ciltler için 10 dakika bekletildikten sonra bol su ile durulayınız. Haftada 1 defa uygulanması tavsiye edilir.

İsascare Clay Honey Mask Volkanik Killi Yüz Maskesi İçeriği

Ölmez Çiçek Hidrosolü (Helichrysum İtalicum Flower Water)

Bentonit Kil (Bentonite)

Bal (Honey)

Salisilik Asit (Salycilic Acid)

Portakal Kabuğu Yağı (Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil)

Ürün Miktarı: 50 ml

Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.