Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Kapitone Bakım Çantası %100 Pamuk Kumaş

Bapubags Kapitone Bakım Çantası %100 Pamuk Kumaş
Marka : Bapubags
En Geç 23-05-2024 Perşembe kargoda
417,59₺
Vergiler Hariç: 379,63₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
Kapitonesi elde tek tek yapılan bakım ve güzellik çantalarımız, yumuşak dokusu, canlı renkleri ve geniş iç hacmiyle en büyük yardımcınız olacak. 
İsterseniz makyaj çantası olarak, seyahatlerinizde organizer ya da günlük çantanızda yardımcı küçük çanta olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kumaşlarımız %100 pamuk kumaştır. 
Kapitonesi elde yapılıyor.
İç dolgusu elyaftır. 
Çanta ebatları : 22 x 12 x 8 cm dir.

Bakım ve yıkama önerisi

Kapitone çantanızı elde yıkamanızı öneririz. Püskül aksesuarı yıkamayınız.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
İleri Dönüştürülebilir :Satıcı bu ürünün veya ürüne ait malzemelerin normalde atık olarak sınıflandırılırken başka bir sektörün imalatında yan ürün olarak değerlendirildiğini kabul eder.