Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Keçi Sütlü Sabunu - 100 Gr

Lilyum Etik Bakım Keçi Sütlü Sabunu - 100 Gr
En Geç 23-05-2024 Perşembe kargoda
122,00₺
Vergiler Hariç: 101,67₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Keçi sütü sabunu formülasyonu, ağırlıklı soğuk sıkım zeytinyağı ile hazırlanmış, shea, badem ve kakao yağları ile zenginleştirilmiştir. Keçi sütü sabunu su fazında tamamen keçi sütü kullanılarak üretilmiştir. Keçi sütü sabununda temizlik ve köpüğü dengelemek için hindistan cevizi ve hint yağları kullanılmıştır. Soğuk işlem sabun, içerisinde sabunlaşma sonucu oluşan gliserini ve özenle hesapladığımız fazladan yağı içerdiği için cilt temizleme sırasında cildi kurutmaz ve hoş bir his bırakır. 

Keçi sütü sabunu, birçok sabunumuzda olduğu gibi nem kapasitesi ve sabunun sertliğini artırması için doğal bir nemlendirici olan laktat ile zenginleştirilmiştir. 

Doğal sabun, yıkama sürecinde cilde çok az temas eder dolayısıyla sabuna bir cilt bakım ürünü olarak bakmak çok doğru değildir ancak doğru doğal sabun seçimi yine de çok önemlidir. İçerisinde sadece temizleyici kısmı bulunduran bir sabun, temizleme aşamasında cildi kurutacaktır. Fazladan yağ bırakılmış ve gliserini içine hapsedilmiş sabunlar üretmemizdeki temel amaç bu kuruluğun önüne geçmektir. 

Net; 100±5 gr


Keçi Sütü Sabunu Aktif İçerikler;

Zeytinyağı, Keçi Sütü, Hindistan Cevizi Yağı, Shea Yağı, Badem Yağı, Kakao Yağı, Hint Yağı


Keçi Sütü Sabunu İçindekiler Listesi;

Sodium Olivate, Caprae Lac, Sodium Cocoate, Sodium Shea Butterate, Glycerin, Sodium Sweetalmondate, Sodium Cocoa Butterate, Sodium Castorate, Sodium Lactate


Keçi Sütü Sabunu Özellikleri:

Keçi sütü sabunu, bolca keçi sütü içerir ve özel formülasyonu sayesinde hassas ciltler için idealdir. Keçi sütü sabunu cildi kurutmadan özenli temizler ve bu sayede cildinizde doğal bir temizlik hissi uyandırır. Keçi sütü sabunu tüm cilt tipleri için kullanılabilir, uçucu yağ içermediği için yaş ve fiziksel durum sınırlaması yoktur.


Keçi Sütü Sabunu Faydaları: 

Keçi sütü sabunu hakkında merak edilen en önemli konu faydası nedir şeklindedir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi keçi sütü sabunu cilde teması sınırlı bir üründür ve ancak sert kimyasallar ile cildi temizlemek yerine bol gliserin ve ideal oranda sabunlaşmamış yağ içerdiğinden yapılan cilt temizliği cilt tahrişinin oluşmasının önüne geçebilir. 

Keçi sütü sabunu fiyatları birçok değişkenden etkilenir, tercih edilen yağ türünden, kullanılan yağların miktarına kadar birçok faktör doğal sabunun fiyatını etkiler. Keçi sütü sabunu fiyatı doğal sabun dışında sentetik sabunlarda da değişiklik gösterir. Lilyum Etik Bakım olarak en kaliteli hammaddeleri kullanmaktayız. Özenle hazırlanmış formülasyonumuzu sizlere optimum fiyatlar ile sunmaktayız. 


Keçi Sütü Sabunu Nasıl Kullanılır?

Katı sabunu elinizde su ile bolca köpürtünüz, oluşan bu köpük ile cildinizi masaj yaparak temizleyiniz ve bol su ile durulayınız. Daha uzun süre kullanım için, her kullanım sonrasında sabunu hava alan ve kuru bir yerde muhafaza ediniz, kuru ve üzerinde su tutmayacak şekilde muhafaza edildiğinde sabun çok daha uzun süre kullanılabilecektir. 


Uyarılar; 

Haricen kullanım içindir. Güneş ışığına maruz kalmayacağı bir yerde, oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. Göz çevresine uygulamayınız, göze teması halinde bol su ile yıkayınız.


Alerjen Uyarısı;

İçindekiler listesine bakarak alerjiniz olup olmadığını kontrol ediniz ve bir ürünü ilk denemede öncelikle cildin ufak bir bölümünde test ediniz.

Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.