Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Kiraz Çiçeği Ve Serçe Dekorlu Anahtar Askısı Pano - Gökkuşağı

Serpil's Atelier Kiraz Çiçeği Ve Serçe Dekorlu Anahtar Askısı Pano - Gökkuşağı
En Geç 06-06-2024 Perşembe kargoda
597,46₺
Vergiler Hariç: 497,88₺
Gökkuşağı
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
-- Ahşap Çerçeve içinde seramik kili ile elde yapılmış figürler vardır. -- Genişlik 30cm Yükseklik 15cm -- Duvara çivi ile asmanız için çift asma aparatı vardır. -- 4 askılık kancası bulunur. -- Camsız çerçevedir. -- Listeden istediğiniz çerçeve rengini seçebilirsiniz. -- Nazar boncuğu çekim dekorudur, satışa dahil değildir. -- Yüksek kalitede malzemeler kullanılarak, titizlikle yapılmaktadır. -- Tüm ürünler el yapımıdır ve küçük farklılıklar olabilir.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.