Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Kızarıklık Karşıtı, Yatıştırıcı, Besleyici Cilt Bakım Seti

%25
The Purest Solutions Kızarıklık Karşıtı, Yatıştırıcı, Besleyici Cilt Bakım Seti
849,90₺
637,43₺
Vergiler Hariç: 531,19₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

 

Nem ve yenilenme ihtiyacı olan ciltler 
Yaşlanma karşıtı bakım ve bariyer desteği ihtiyacı olan ciltler 
Hamilelik lekesi   
Akne lekesi   
Yaşlılık lekeleri 
Güneş lekesi   
Renk tonu eşitsizliği ve kızarıklık olan ciltler   

 

NASIL KULLANILIR:   

 

Brightening Serum Arbutin %2 + Hyaluronic Acid:  Cilt temizliğinin ardından gündüz ve gece birkaç damla şeklinde uygulayınız   .   

 

Vitamin B Complex Serum 10% Niacinamide & Vitamin B Complex Serum:Günlük rutinde kullanıma uygundur. 1-2 damla ürünü yüzünüze ince bir tabaka halinde uygulayınız. Kızarıklık ve hassasiyet şikayetlerinizin arttığı dönemler gündüz ve gece rutininizde uygulayabilirsiniz. Ürünün kullanımı sırasında güneş kremi kullanımınızı ihmal etmeyiniz. 

 

Hydration Booster Daily Moisturizing Cream Ceramide + 4D Hyaluronic Acid + Pentavitin:   Sabah ve akşam tüm cilde uygulamaya uygundur. Temizlenmiş ve arındırılmış cilde masaj hareketleri ile uygulayabilirsiniz.

Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Geri Dönüştürülmüş :Satıcı bu ürünün veya ona ait malzemelerin daha önce kullanılmış bir materyalden geri dönüştürüldüğünü kabul eder.
Sıfır Atık:Satıcı, ürünün tedarik aşamasından üretim, paketleme ve lojistik gibi son aşamasına kadar her noktada sıfır atık olduğunu kabul eder.
Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.