Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Kuş Bahçesi Papatyalar Sarı Kanaryalar Duvar Panosu - Gri

Serpil's Atelier Kuş Bahçesi Papatyalar Sarı Kanaryalar Duvar Panosu - Gri
En Geç 19-06-2024 Çarşamba kargoda
330,51₺
Vergiler Hariç: 275,42₺
Gri
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
Çiçekler ve doğa manzaraları; insanlara psikolojik açıdan duygusal (stresi azaltıp mutluluğu artırarak), bilişsel (zihin yorgunluğunu azaltarak) faydalar sağlamaktadır. Ölçü: 25x15 cm / 1 Adet Gri Çerçeveli sarı kanaryalar ve minik papatyalar dekorlu panodan oluşur. Malzeme: Ahşap üstünde soğuk seramik el boyama akrilik boyama dekor. Duvara çivi ile asmanız için aparat bulunur Ürün camsızdır. El yapımı ürünler hassas kullanım gerektirir. Detaylarda küçük farklılıklar, pürüzler olması normaldir. Çerçeve içindeki dekorlar doğaçlama dizayn edilir, küçük farklılıklar olabilir.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.