Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Lissiya Farm %100 Nar Ekşisi 250 Ml

Lissiya Farm Lissiya Farm %100 Nar Ekşisi 250 Ml
En Geç 17-06-2024 Pazartesi kargoda
130,00₺
Vergiler Hariç: 128,71₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Mutfak kültürümüz içinde yerini alan nar ekşisi birçok yemeğe ve salataya eşsiz tatları katması ile bilinmektedir. Muhteşem bir lezzetin oluşmasına destek sunan nar ekşisi aynı zamanda vücudumuz içinde son derece faydalı bir üründür. Tüketimlerinizde ise mutlaka organik nar ekşisi alımına yer vermeniz oldukça faydalıdır. Doğal nar ekşisi alımı ile nar ekşisinden elde etmek istediğiniz faydaya sahip olmanıza destek olurken aynı zamanda lezzeti ile de istediğiniz tada sahip olmanıza yardımcı olmaktadır. Gerçek nar ekşisi alım işleminde elbette organik üretim özelliğine sahip olan seçeneği tercih etmeniz önerilir.

 

Orijinal nar ekşisi üretiminde ev yapımı yani geleneksel üretim detaylarına yer açılmaktadır. Ev yapımı nar ekşisi lezzetine sahip olmak için ise hemen siparişinizi oluşturmanız tavsiye edilir. Nar ekşisi sos olarak da birçok yemeğin ya da salatanın yanına eşlik etmektedir. Piyasadaki en iyi nar ekşisi alımına yer vermek için satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

 

Nar Ekşisinin Faydası Nelerdir?

Saf nar ekşisi birçok farklı vitamine sahip olmak ile beraber birçok rahatsızlığın giderilmesinde de etkilidir. Grip rahatsızlığının giderilmesinde etkin olan nar ekşisi aynı zamanda kalp damarlarının korunmasında da etkilidir.

 

Şekersiz nar ekşisi şeker hastalığına iyi gelmek ile beraber kolesterolün düşürülmesinde de avantaj sağlamaktadır. Mikrop ve virüslerin zararsız hale getirilmesini sağlayan nar ekşisi içerdiği antioksidanlar ile de cilde de iyi gelen bir tercih olmaktadır. C, K ve E vitaminlerine sahip olan nar ekşisi vücutta bulunan parazitlerinde atılmasına etki etmektedir. Bunun yanı sıra bağırsaklarda iyi bakterilerinde çoğalmasına destek olmaktadır.

 

C vitamini açısından zengin olan nar ekşisi bu özelliği ile de bağışıklık sisteminin de güçlenmesini sağlayarak cildinizin de daha canlı olmasını sağlamaktadır. En iyi nar ekşisi elbette doğal üretime sahip olandır. Nar ekşisi satın al işlemine yer verirken organik özelliğe sahip olan üretimden yararlanmanız gerekir. Nar ekşisi sipariş işlemlerine yer vererek sizde doğal üretim detaylarına sahip olan ve faydası ile hem size hem de sevdiklerinize olumlu etki sağlayacak olan tercihe yer verebilirsiniz. Organik nar ekşisi edinilecek olan faydaları içinde barındırırken aynı zamanda lezzeti ile de sos ve yemeklerinizde eşsiz lezzeti tatmanızı sağlayacaktır.

 

Geri Dönüştürülmüş :Satıcı bu ürünün veya ona ait malzemelerin daha önce kullanılmış bir materyalden geri dönüştürüldüğünü kabul eder.
Geri Dönüştürülmüş :Satıcı bu ürünün veya ona ait malzemelerin daha önce kullanılmış bir materyalden geri dönüştürüldüğünü kabul eder.
Geri Dönüştürülmüş :Satıcı bu ürünün veya ona ait malzemelerin daha önce kullanılmış bir materyalden geri dönüştürüldüğünü kabul eder.