Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Lissiya Farm Erken Hasat Soğuk Sıkım Sızma Zeytinyağı 5 Lt

Lissiya Farm Lissiya Farm Erken Hasat Soğuk Sıkım Sızma Zeytinyağı 5 Lt
En Geç 28-05-2024 Salı kargoda
2.850,00₺
Vergiler Hariç: 2.821,78₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Sağlıklı ve uzun yaşamın en önemli parçaları arasında yer alan zeytinyağı çeşitleri tüm mutfakların vazgeçilmezlerinden birisidir. Zeytin ağacı meyvesi, çekirdeği, yaprakları ve meyvesinden elde edilen zeytinyağı mucizevi bir bitki olarak karşınıza çıkar. Akdeniz ikliminde verimli şekilde elde edilen bu yağlar en sağlıklı ürünler arasındadır. Soğuk sıkım zeytinyağı ve sızma zeytinyağı gibi birçok farklı kategoriye ayrılan ürünler arasında yemeklerinize ve salatalarınıza eşsiz bir dokunuş yapabileceğiniz alternatifler bulabilirsiniz.
 

Zeytinyağı Çeşitleri


Zeytinyağı fiyatları arasında birçok farklı seçenek bulabilirsiniz. Zeytinyağı litre fiyatı ürün özelliklerine göre değişkenlik gösterebilecek şekildedir. Soğuk sıkım zeytinyağı fiyat seçenekleri ile sızma zeytinyağı fiyatları arasında da farklılıklar vardır. Naturel sızma zeytinyağı çeşitleri vücudunuzu hem içten hem de dıştan besleyerek sağlık dolu bir hayata açılabilmenizi sağlar.
Hakiki zeytinyağı çeşitleri üretimi büyük bir emek gerektirir. Doğadaki haliyle sofralarınıza gelen bu gıdalar A, D, E ve K vitaminleri açısından son derece zengindir. Saf zeytinyağı ve organik zeytinyağı çeşitleri sindirim ve dolaşım sistemi üzerinde etkilidir. Kas ve kemik gelişimi gibi durumlara karşı da pozitif etki elde edebileceğiniz en iyi zeytinyağı çeşitleri sayesinde lezzetli yiyecekler hazırlayabilirsiniz.
 

Hakiki Zeytinyağı


Organik zeytinyağı ve doğal zeytinyağı çeşitleri arasında asit oranı düşük olan seçenekler bulunur. Üretim süreci boyunca belirli sıcaklığın altında tutulan naturel zeytinyağı çeşitleri arasında en kaliteli alternatifler vardır. Besin değeri uzun olduğu için tercih edilen erken hasat zeytinyağı türleri de en sık kullanılanlar arasında yer alır. Orjinal zeytinyağı tüketerek sizler de beslenme düzeninizi daha sağlıklı bir noktaya taşıyabilirsiniz.
Erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı çeşitleri en kaliteli yağlar arasındadır. Natürel olanlar ise kendi içerisinde üç ayrı sınıfa ayrılır. En iyi zeytinyağı markası tarafından sizlere sunulan ürünler arasında natürel birinci, natürel ikinci ve natürel sızma gibi seçenekler bulunur.
En kaliteli zeytinyağları arasında yemeklik zeytinyağı çeşitleri de vardır. Yemeklik olarak üretilen zeytinyağları ile sofralarınızda en lezzetli tariflerinizi sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz. En iyi sızma zeytinyağı çeşitleri soğuk presleme yöntemiyle elde edilen özel çeşitlere de sahiptir. Mineraller, vitaminler ve antioksidanlar açısından zengin olan natürel zeytinyağlarında herhangi bir rafine işlemi uygulanmaz. Elde edilen yağlar farklı bir işleme ihtiyaç duymadan doğrudan tüketime hazır hale getirilir.
Sizler de kendi damak zevkinize en uygun zeytinyağı seçeneklerine sahip olarak özel tariflerinizi hazırlamaya başlayabilirsiniz. Zeytinyağı kilosu ve hakiki zeytinyağı fiyatı arasında özel bir bağ vardır. Ürün kilosuna göre fiyatlar belirlenir ve sizlere sunulur. En kaliteli zeytinyağı markası seçiminizi yaparak ihtiyaçlarınıza uyum sağlayabilecek alternatiflere sahip olabilirsiniz.

Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.