Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Mare Ochre Peştamal

Green Petition Mare Ochre Peştamal
850,00₺
Vergiler Hariç: 772,73₺

Kuponlar

Üyelere Özel

50₺ indirim

Alt Limit: 300,00₺

guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Mare Ochre Peştamal Nasıl Üretilmiştir?

Mare Ochre Peştamal çevreye duyarlı bir biçimde üretilmiştir. Üretim aşamasında dönüştürülmüş materyaller kullanılmıştır. Çizgili, vintage görünümle tasarlanmıştır. Boyasızdır ve sarı renklidir. Çevreye duyarlı Mare Ochre Peştamal organik bir karışıma sahiptir. Bu karışım %50 organik pamuk, %25 geri dönüştürülmüş pamuk ve %25 geri dönüştürülmüş plastikten oluşur. Bununla birlikte her bir peştamal, 3 adet plastik şişeden elde edilen polyester materyal barındırır.

Peştamalların sürdürülebilir bir yapıya sahip olması için yalnızca şişeler değil birçok eşya geri dönüştürülmüştür. Örneğin her bir peştamal için plastik şişelerle birlikte 1 adet atık tişört kumaşı, kendiliğinden boyalı pamuk iplikleri hâline getirilmiştir. Bu sayede marka tarafından üretilen peştamallerin hiçbirinde boya bulunmaz. Mare Ochre peştamal rengini atık tişörtlerin boyalı kumaşlarından alır. Ayrıca bu ürün üretilirken tam olarak 1500 litre temiz sudan tasarruf edilmiştir

Mare Ochre Peştamalin Su Emici Özelliği Var Mıdır?

Mare Ochre peştamal şık bir tasarımın yanı sıra oldukça emici bir yapıya da sahiptir. Bu da yıkandıktan veya yüzdükten sonra vücudunuzu hızlıca kuruyabilmenize yardımcı olur. Özellikle tuzlu veya klorlu sudan çıktıktan sonra kaşınma ve yanmaların önüne geçmek için kullanabileceğiniz bu peştamal sayesinde oldukça rahat ve konforlu bir şekilde vakit geçirebilirsiniz.

Bu ürün, sıradan bir havluya göre 2 kat daha hızlı kurur. Böylece zamandan tasarruf ederken aynı zaman da nemli kalan yüzeylerde oluşabilecek zararlı mikroorganizmaların da üremesi önlenebilir. Hızlı kuruma aynı zamanda koku oluşumunun da önüne geçer. Dolayısıyla bu peştemali kısa süre içerisinde birden fazla kez kullanabilirsiniz. Nemli kalan kumaşlar zamanla yıpranabilir. Ancak hızlı kuruyan Mare Ochre peştamal tavsiye edilen biçimde kullanıldığında ilk günkü kalitesini uzun süre boyunca korur.

Mare Ochre Peştamalin Ölçüsü Nedir?

Mare Ochre peştamal hem boyut hem de ağırlık olarak oldukça rahat bir kullanım sağlar. Bu ürününü ağırlığı metre başına 160 gramdır. Bu sayede arzu edilen her yere oldukça kolay bir biçimde taşınabilir. Peştamalin boyutları ise 90 x 170 santimetredir. Bu sayede plajda ve havuzda oldukça kolay bir kullanım sunar. Ayrıca bu ürünü makul boyutları ve ağırlığı sayesinde dilediğiniz her yere taşıyabilirsiniz.  

Mare Ochre peştamal ile birlikte gelen çantanın ölçüleri ise 34 × 14 cm’dir. Ürüne özel olarak üretilmiştir. Bu nedenle de peştamalin boyutlarına tam olarak uyum sağlar. Aynı zamanda taşıma kolaylığı yaratan bu çanta da geri dönüşümden üretilmiş Mare Ochre peştamal gibi çevreye duyarlı bir şekilde meydana getirilmiştir.

​​Mare Ochre Peştamal Nasıl Kullanılır?

Ürünün kullanımı oldukça kolaydır. Mare Ochre peştamal sarı rengi sayesinde benzer tonlara sahip mayo ve bikinileri şık bir biçimde tamamlar. Özellikle vintage tarzı benimsemiş olan kişiler bu ürünü gönül rahatlığı ile tercih edebilir. Ayrıca ürünün kenarında bulunan püsküller oldukça estetik bir görünüm yaratır. 

Mare Ochre peştamal hem kuru hem de nemli vücut üzerinde kullanılabilir. Ürün hızlı bir biçimde sıvıyı emdiği için ihtiyaç duyulan bölgeye temas ettirilmesi yeterli olur. Ayrıca peştamali belinize sararak da kullanabilirsiniz. Böylece hem bikininizin üst parçası ile bir kombin yaratabilir hem de vücudunuzu nemden arındırabilirsiniz.

 Peştamalinizi kurulanmak için kullandıktan sonra ise güneş gören bir yere sermeniz veya balkona asmanız yeterli olur. Böylece ürün kısa süre içerisinde tekrar kullanıma hazır hâle gelir. Özellikle gün içerisinde sabah ve öğlen havuza veya denize giren kişiler, bu ürün sayesinde birden fazla havlu kullanmak zorunda kalmaz.  

 

Geri Dönüştürülmüş :Satıcı bu ürünün veya ona ait malzemelerin daha önce kullanılmış bir materyalden geri dönüştürüldüğünü kabul eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Zararsız Boyama:Satıcı, üründe veya parçalarında gerçekleştirilen boyama işleminin insana ve doğaya zarar vermeyeceğini kabul eder. Yani boya malzemesi çevreye duyarlıdır ve toksik kimyasallar içermemektedir.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.