Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Mare Tangerine Peştamal

Green Petition Mare Tangerine Peştamal
850,00₺
Vergiler Hariç: 772,73₺

Kuponlar

Üyelere Özel

50₺ indirim

Alt Limit: 300,00₺

guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Mare Tangerine Peştamal Nasıl Üretilmiştir?

Mare Tangerine peştamal tamamen organik bir karışıma sahiptir ve çevre dostu yöntemler kullanılarak üretilmiştir. Bu peştamalin içerisinde %50 oranında organik pamuk bulunur. Normal pamuğun üretiminde oldukça fazla kimyasal madde kullanılır. Markanın koleksiyonunda yer alan hiçbir ürün bu tür bir işleme maruz kalmaz. Peştamali oluşturan bir diğer unsur ise %25 oranında geri dönüştürülmüş pamuktur. Bu materyal hem yumuşak bir dokuya hem de yüksek bir emiş gücüne sahiptir.

Organik ve geri dönüştürülmüş pamuğa ek olarak bu peştamalin üretim aşamasında %25 oranında geri dönüştürülmüş plastik kullanılmıştır. Plastiğin ne kadar uzun süre doğada kaldığını çoğu kişi bilir. Herhangi bir kişi tarafından doğaya atılan plastik bir çöpün çürüdüğünü, paslandığını, çözündüğünü veya bozulduğunu görmeye o kişinin ömrü yetmez. Aynı şekilde o kişinin torunu da bu plastiklerin yok olduğunu göremez. Bu nedenle söz konusu materyalin geri dönüştürülmesi önem arz eder.

Ayrıca Mare Tangerine’in üretimi sayesinde doğa 3 adet kullanılmış plastik şişeden arındırılır. Bu plastik şişeler polyester ipliklere dönüştürülür. Buna ek olarak 1 adet atık tişört kumaşı değerlendirilir. Bu kumaş, kendiliğinden boyalı pamuk ipliklere dönüştürülmüştür. Mare Tangerine peştamalin üretim sürecinde herhangi bir boyama işlemi gerçekleştirilmemiştir. Ürüne rengini veren ise daha önce boyanmış olan tekstil ürünleridir. 

Mare Tangerine Peştamalin Su Emiciliği Yüksek midir?

Mare Tangerine’in su emiciliği oldukça yüksektir. Bunun sebebi ise özel dokusudur. Ürün hızlı bir biçimde kuruduğu için özellikle plajda ve havuzda sıklıkla vakit geçiren kişilerin favorileri arasında yer alır. Normal havlular ile karşılaştırıldığında 2 kat daha hızlı kuruya bu ürün, kötü koku oluşumunu engeller. Ayrıca su emiciliği yüksek olduğu için kısa bir süre zarfı içerisinde tekrar tekrar kullanılabilir. Bu sayede deniz kenarında çok daha konforlu bir biçimde vakit geçirmeniz mümkün hâle gelir. 

Mare Tangerine Peştamal Nasıl Kullanılır?

Mare Tangerine peştamal kurulanmak için tercih edilen bir üründür. Bu ürünün ölçüleri 90 x 170 santimetredir. Ayrıca Mare Tangerine 160 gram ağırlığa sahiptir ve klasik havlulara nazaran çok daha hafiftir. Hızlı kuruyan mare tangerine peştamal özel çantası sayesinde istenilen her yere oldukça kolay bir biçimde taşınabilir. Ürün, tavsiye edilen biçimde kullanıldığından uzun süre boyunca ilk günkü formunu ve kalitesini korur. Peştemali sıcak su ile yıkamanız tavsiye edilmez. Bunun sebebi ise ürünün içerisinde yer alan polyester materyaldir. Bu malzeme, sıcaklığa maruz kaldığında deforme olabilir.

Mare Tangerine Peştamal Nerelerde Kullanılabilir?

Mare Tangerine peştemal; banyoda, plajda, hamamda ve havuzda kullanılabilir. Ürün, oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Narenciye tonlarına sahip olan bu peştemal, vintage tarzı benimsemiş olan kişilerin ilgisini çeker. Özellikle çizgili tasarımı ve kenarlarından bulunan püsküller bu peştemalin daha da öne çıkmasını sağlar. Bu ürünü plajda yürüyüş yaparken belinize bağlayarak giydiğiniz bikini üstü ile kombinleyebilirsiniz. Ayrıca kullanmadığınız zamanlarda rustik bir görünüm yaratmak için banyonuzda sergileyebilirsiniz.

Mare Tangerine peştamal oldukça hızlı kuruduğu için kurulanmak istediğiniz her an gönül rahatlığı ile çantasından çıkarıp bedeninize sarabilirsiniz. Ayrıca ürün tarafınıza gönderilirken FSC sertifikasına sahip bir kutunun içerisine yerleştirilir. Bunun yanı sıra peştemalin geri dönüştürülebilir materyaller kullanılarak üretilmiş, kendisine özel bir çantası da vardır. Bu sayede pamuksu bir dokuya sahip olan bu ürünü canınızın istediği her yerde kullanabilirsiniz.

Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Zararsız Boyama:Satıcı, üründe veya parçalarında gerçekleştirilen boyama işleminin insana ve doğaya zarar vermeyeceğini kabul eder. Yani boya malzemesi çevreye duyarlıdır ve toksik kimyasallar içermemektedir.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Geri Dönüştürülmüş:Satıcı bu ürünün veya ona ait malzemelerin daha önce kullanılmış bir materyalden geri dönüştürüldüğünü kabul eder.