Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Mersin Uçucu Yağı 100 Ml

Goya Botanicals Mersin Uçucu Yağı 100 Ml
En Geç 24-02-2024 Cumartesi kargoda
1.150,00₺
Vergiler Hariç: 958,33₺

Kuponlar

Üyelere Özel

50₺ indirim

Alt Limit: 300,00₺

guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Mersin (veya yeşil mersin), Güney Avrupa, Kuzey Afrika ve Batı Asya'ya özgü, yaprak dökmeyen bir çalıdır. 5 metreye kadar büyüyebilir. Kokulu beyaz / pembe çiçekleri ve küçük (2-5 cm), oval, koyu yeşil yaprakları vardır. Mersin, Myrtaceae familyasından en önemli aromatik ve tıbbi türlerden biridir. Kurutulmuş ve taze mersin yaprakları, tıbbi amaçlar için ve tatlandırıcı baharat olarak kullanılmıştır. Kabuk ve kökler deriyi bronzlaştırmak için kullanılır.

Yunan mitolojisinde mersin, genellikle güzellik ve sevgiyi temsil eden tanrıça Afrodit ile ilişkilendirilirdi. Antik İran'da kutsal bir bitki olarak kabul ediliyordu ve 16. yüzyılda Avrupa'da cilt losyonu "melek suyu" nun ana bileşeniydi.

Goya Botanicals mersin uçucu yağını üretmek için kullanılan mersin yaprakları, Gökova'nın dağlarından elde edilir. Ağırlıklı olarak α-pinen, 1,8-sineol (Eucalyptol) ve linalool'den oluşan Goya Botanicals mersin uçucu yağı çiçeksi ve otsu bir aromaya sahiptir.

 

Uyarı: Uçucu yağlar yüksek derecede yoğun ve kuvvetli bitkisel sıvılardır. Güçlü kimyasal ve biyolojik etkiler gösterebilirler. Yukarıda verilen açıklamalar sadece bilgi amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığın tedavisine yönelik tıbbi tavsiyeler içermez.

 
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.
İleri Dönüştürülebilir :Satıcı bu ürünün veya ürüne ait malzemelerin normalde atık olarak sınıflandırılırken başka bir sektörün imalatında yan ürün olarak değerlendirildiğini kabul eder.
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.