Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Misedor Banyo Ve Wc Temizleyici 500 Ml

Misedor Misedor Banyo Ve Wc Temizleyici 500 Ml
Marka : Misedor
En Geç 29-07-2024 Pazartesi kargoda
249,90₺
Vergiler Hariç: 208,25₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Misedor Banyo ve Wc Temizleyici 500 ml


Banyo ve tuvaletlerde silinebilir ve yıkanabilir yüzeylerde oluşan üre taşı, kir, kireç ve pas lekeleri gibi zorlu lekeleri yok etmek için özel formüle edilip tamamen natural formda olup, içerdiği aktif maddeler doğada biyolojik olarak parçalanır ve çevre kirliliğine yol açmaz.


Misedor Banyo ve Wc Temizleyici 500 ml Özellikleri;

Banyo ve tuvaletlerde, tüm yıkanabilir, silinebilir, yüzeylerde oluşan üre taşı ve kireç birikimlerini, pas lekelerini çözmek, hijyenik bir ortam oluşturup, dezenfeksiyon sağlamak amacıyla formüle edilmiştir .


Misedor Banyo ve Wc Temizleyici 500 ml Kullanım alanları;

Banyo ve tuvaletlerde, klozet, pisuvar veya diğer aksamın yüzeyi ıslatıldıktan sonra dikkatlice yüzeylere ve girintili kısımlara yedirilir, en az 10 dakika sonra  fırçalanır ve durulanır.


Misedor Banyo ve Wc Temizleyici Çok güçlü bir dezenfektandır. Banyolarda, rutin temizlikte konsantre olarak, günlük temizlikte ise ürün seyreltme aparatında su ile seyreltilip kullanılır. 

Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.